1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Kemiksiz Kamera Dersleri Pdf indir

Kemiksiz Kamera Dersleri Pdf indir
0

Kemiksiz Kamera Dersleri pdf indir, Sinema türünde kaleme alınan Kemiksiz Kamera Dersleri kitap ile ilgili özet bilgiler. Kemiksiz Kamera Dersleri kitabı yazar Tom Schroeppel tarafından kaleme alınmıştır. Kemiksiz Kamera Dersleri kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2013 ile basılmıştır. ebatında olan Kemiksiz Kamera Dersleri kitabın Gala Film ve Sanat Ürünleri tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kemiksiz Kamera Dersleri pdf oku, Kemiksiz Kamera Dersleri PDF yandex, Kemiksiz Kamera Dersleri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kemiksiz Kamera Dersleri PDF Oku

“Tekrar tekrar belirtmek gerekirse; Kemiksiz Kamera Dersleri, gerçekten de bir netlik ve özlü ifade harikası…”
Nestor Almendros
Akademi Ödüllü Sinema Yönetmeni
(Days of Heaven, Kramer vs. Kramer)

“Schroeppel’in kurgu, yönetmenlik ve kameramanlık konularında uzun senelera dayanan tecrübelerinin neticesinde ortaya çıkmış olan bu eser, işlev ve tekniğin berrak denecek kadar açık bir dille anlatılmış olmasının bunun yanında, yazılı anlatımın basit ve etkili çizimlerle desteklenmesiyle kendi türünün klâsikleri arasına girdiğini ispatlamaktadır.”
BOOKLIST
Amerikan Kütüphane Derneği

“Kemiksiz Kamera Dersleri sinema öğretilen her sınıfta bulunması gereken, iyi yazılmış bir kitap!”
Sol Rubin
Sanat Yönetmeni
New York Film Yapımcıları Semineri

“Şunu içtenlikle belirtmeliyim ki, bu kitabın en enteresan yanı, hem yeni başlayanlara fotoğraf ve video çekim metotlarıni sağlam bir biçimde öğretmesi, hem de işinde uzman sanatçı ve teknik bireylerin ellerinin altında her an hafızalarını tazeletecek temel bir kaynak olmasıdır.”
Professor Dr. Jerry A. Gordon
Medya İletişim
State University of New York

“Bu kitabı bütün öğrencilerime kesinlikle tavsiye ediyorum, zira şimdiye kadar gördüğüm en basit yaklaşımla anlatılan Kemiksiz Kamera Dersleri’nin içeriği, bölümdeki tüm öğrencilerin temel gereksinimini tam anlamıyla karşılıyor.”
Pat Lehman
Film ve Video Öğretmeni
Community College of Denver

Sayfa Sayısı: 105

Baskı Yılı: 2013

Dili: Türkçe
Yayınevi: Gala Film ve Sanat Ürünleri