1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever Pdf indir

Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever Pdf indir
0

Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever pdf indir, Psikoloji Bilimi türünde kaleme alınan Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever kitap ile ilgili özet bilgiler. Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever kitabı yazar Esra Ezmeci tarafından kaleme alınmıştır. Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever kitabı 296 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever pdf oku, Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever PDF yandex, Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever PDF Oku

İlişkilerin doğası karmaşıktır. İnişleri çıkışları mevcuttur. Kadınla erkek içinde işler her zaman yolunda gitmeyebilir, tıpkı hayat gibi… İlişkiler arada bir sıcaktır, içinizi ısıtır, arada bir soğuktur ürpertir.

Her ilişkinin kendince bir ritmi mevcuttur ve hep değişkendir. Kadınla erkeğin doğası birbirine hiç benzemez. Problem çözme becerileri, yalnızlıkla başa çıkma yolları, ilişkiden beklentileri, iletişim modelleri, cinselliğe bakışları ve motivasyonları çok değişikdır.

Bir kadını elde etmenin yolu ondan uzak durmak yerine ona ilgi göstermekken, bir erkeği elde etmek için dozu iyi ayarlanmış mesafelere ihtiyaç mevcuttur.

Çok satan “Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir”, “Kararı Ben Veririm” ve “Süt Lekesi “ kitaplarının yazarı Uzman Psikolog Esra Ezmeci, bu kez kadın erkek ilişkilerinin doğasını ve dinamiklerini enine boyuna yatırıyor masaya. Sunduğu basit ve etkili önermelerle kadın erkek ilişkilerinde yaşanan kısırdöngüleri kırmak hiç de zor değil…