1. Anasayfa
  2. İngilizce Kitaplar

İngilizce Gezi ve Konuşma Rehberi Pdf indir

İngilizce Gezi ve Konuşma Rehberi Pdf indir
0

İngilizce Gezi ve Konuşma Rehberi pdf indir, Language türünde kaleme alınan İngilizce Gezi ve Konuşma Rehberi kitap ile ilgili özet bilgiler. İngilizce Gezi ve Konuşma Rehberi kitabı yazar Yasemin Çakır Birer Münevver Çakır tarafından kaleme alınmıştır. İngilizce Gezi ve Konuşma Rehberi kitabı Türkçe – İngilizce sayfadan oluşmakta olup 2011 ile basılmıştır. ebatında olan İngilizce Gezi ve Konuşma Rehberi kitabın Delta Kültür-Eğitim tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İngilizce Gezi ve Konuşma Rehberi pdf oku, İngilizce Gezi ve Konuşma Rehberi PDF yandex, İngilizce Gezi ve Konuşma Rehberi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İngilizce Gezi ve Konuşma Rehberi PDF Oku

Yayınlanmış en geniş kapsamlı Türkçe-İngilizce Konuşma ve Gezi Rehberini inceliyorsunuz.
Bu kitap, İngiltere ve İngilizce konuşulan ülkelere yapacağınız turizm yahut iş seyahatlerinizde, seyahat öncesi ve boyunca yanınızdan ayıramayacağınız bir başucu kitabıdır.

Rehber, halen hiç İngilizce bilmeyen ve İngiltere’de bulunmamış okuyucuya hizmet edebilecek biçimde dizayn edilmiştır. Kişinin, kendini en bi hayli hızlı, kolay ve doğru ifade edebileceği bir kurguya sahiptir.

Tematik kurgu içinde konulara göre tipik cümleler ve bu cümleler içinde geçebilecek sözcükler, okunuşları ile birlikte verilmiştir. Yine bu konuların gereken bölümlerinde İngiltere ve İngilizlerle alakalı kültürel ipuçları verilmiş, sizi bekleyen olumlu veya olumsuz durumlara ilişkin ikazlar yapılmıştır.

İngiliz kültürü, gelenekleri ile alakalı ipuçları ve Londra gezi rehberini de içeren bu rehber-de, İngiliz mutfağının farklı emsallarinin bulunduğu açıklamalı bir menü de bulunmaktadır.
Seyahatiniz boyunca size yol gösterecek bu rehberden bi hayli hızlı ve kolay yararlanabilmeniz için “NASIL KULLANACAKSINIZ?” bölümünü dikkatlice okuyunuz!

Sayfa Sayısı: 224

Baskı Yılı: 2011

Dili: Türkçe / İngilizce
Yayınevi: Delta Kültür Yayınevi