1. Anasayfa
  2. İngilizce Kitaplar

İngilizce Alıştırmalar Pdf indir

İngilizce Alıştırmalar Pdf indir
0

İngilizce Alıştırmalar pdf indir, Language türünde kaleme alınan İngilizce Alıştırmalar kitap ile ilgili özet bilgiler. İngilizce Alıştırmalar kitabı yazar Cahit Atış Mehmet Aslan tarafından kaleme alınmıştır. İngilizce Alıştırmalar kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2013 ile basılmıştır. ebatında olan İngilizce Alıştırmalar kitabın Fono Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İngilizce Alıştırmalar pdf oku, İngilizce Alıştırmalar PDF yandex, İngilizce Alıştırmalar PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İngilizce Alıştırmalar PDF Oku

Ingilizce Pratik Alıştırmalar, ingilizce öğrenmekte olanlara en basitinden başlayıp ileri düzey konularına kadar bütün mühim konularda bilgi ve bunların uygulanması için çok sayıda alıştırmalar ve yanıt anahtarı olan uygulama kitabıdır.

Not : Eski baskılarında yanıt anahtarı yoktu. Eski baskı alıştırmalar kitabının iadesi alınmaktadır. Aynı fiyatla, aynı barkodla, 1.hamurdan, 3.hamur haline getirilerek, güncellenerek, alıştırmaların yanıt anahtarı da eklenerek, kapağıda değiştirelerek yeni baskısı siz değerli okurlarımıza sunulmuştur.

Sayfa Sayısı: 266

Baskı Yılı: 2013

Dili: Türkçe
Yayınevi: Fono Yayınları