1. Anasayfa
  2. Din Kitapları

İffet Çiçeği Hz.Aişe İFK Pdf indir

İffet Çiçeği Hz.Aişe İFK Pdf indir
0

İffet Çiçeği Hz.Aişe İFK pdf indir, İslamiyet türünde kaleme alınan İffet Çiçeği Hz.Aişe İFK kitap ile ilgili özet bilgiler. İffet Çiçeği Hz.Aişe İFK kitabı yazar Zübeyde Meryem Şakar tarafından kaleme alınmıştır. İffet Çiçeği Hz.Aişe İFK kitabı 216 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan İffet Çiçeği Hz.Aişe İFK kitabın 1. Basım Uludaz Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İffet Çiçeği Hz.Aişe İFK pdf oku, İffet Çiçeği Hz.Aişe İFK PDF yandex, İffet Çiçeği Hz.Aişe İFK PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İffet Çiçeği Hz.Aişe İFK PDF Oku

İfk, en büyük günahlardan sayılan, masum, temiz bir kadına iftira etmek. İfk, en kötü söz, en çirkin yalan, en büyük iftira… Haset duygusunun en zehirli meyvesi. nDağlar ağırlığınca bir imtihan nve tahammül süreci. Nemrudi bir yangının nortasında kalan, Nuh tufanına denk gözyaşı döken, ciğerlerinin yangınından gözyaşları kuruyan Hz. Aişe ve onunla aynı acıları yaşayan Hz.Muhammed ile Hz. Safvan.

Yaralanmış kalpler birlikte çarpıyordu Medine sokaklarında! Mescid-i Nebevi bir hüzün evi olmuştu. Sema, gözyaşıyla yıkıyordu Kâbe’yi. Kâinat nefesini tutmuştu. Her şey sus pus olmuştu. Aişe sabretmişti… Sabırla bekleyişin, isyan etmeyişin, tevekkülün, teslimiyetin, gözyaşının, duanın ardından ilahi ferman ile masumiyeti ilan edilmişti. Değil mi ki mazlumun, yüreği susamışın sahibi Allah’tı. Tuzak kuranların tuzağını boşa çıkaran, kulunu iftira edenlerden beri tutan Allah’tı.

Aişe iffet çiçeğiydi. Sedefinde saklı inciydi. Kokusunuebediyete kadar taşıyacak nayetler vardı şimdi. Allah sabredenlerle birliktedi. Tevekkül edene Allah yeterdi.