1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Homeros için Bir Gezi Rehberi Pdf indir

Homeros için Bir Gezi Rehberi Pdf indir
0

Homeros için Bir Gezi Rehberi pdf indir, Arkeoloji türünde kaleme alınan Homeros için Bir Gezi Rehberi kitap ile ilgili özet bilgiler. Homeros için Bir Gezi Rehberi kitabı yazar John Freely tarafından kaleme alınmıştır. Homeros için Bir Gezi Rehberi kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Homeros için Bir Gezi Rehberi kitabın Türkçe Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Homeros için Bir Gezi Rehberi pdf oku, Homeros için Bir Gezi Rehberi PDF yandex, Homeros için Bir Gezi Rehberi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Homeros için Bir Gezi Rehberi PDF Oku

Bu kitap, bir gezgini, Troia savaşından sonra bir çok maceranın ardından İthake’deki evine, ailesinin yanına dönen Odysseus’un peşinde, Troia’dan başlayıp, Türkiye’nin Ege kıyıları boyunca ve Akdeniz sahillerinde dolaştırarak, Homeros’un İlyada ve Odysseia destanları için bir rehber olmayı amaçlıyor.

 

“Ne zaman Türkiye ile ilgili bir kitap tavsiye etmem istense, John Freely’nin herhangi bir kitabını okuyun derim.” 

–Stephen Kinzer-

 

“Renkli ayrıntılarla dolu bir kitap…” 

–Philip Mansel-

 

“Gördüklerinin anlamını derinlemesine ve basit bir şekilde aktarabilen bir adam.”

–Marlena Frick, Scotsman-

 

“Freely ayrıntı kısmı fark edebilen müthiş bir göze sahip.”

–Independent-

 

“Freely müthiş bir üslup ve etkileyicilikle anlatıyor, büyük resmi görüyor ve ayrıntı kısmı fark eden bir romancının gözüyle yazıyor.”

–Victoria Holbrook-

 

“John Freely kültürel hikâyelerin ustası.”

–Talat S. Halman-