Roman Kitapları

Harbinger 3. Cilt – Harbinger Savaşları Pdf indir

Harbinger 3. Cilt – Harbinger Savaşları pdf indir, türünde kaleme alınan Harbinger 3. Cilt – Harbinger Savaşları kitap ile ilgili özet bilgiler. Harbinger 3. Cilt – Harbinger Savaşları kitabı yazar Joshua Dysart tarafından kaleme alınmıştır. Harbinger 3. Cilt – Harbinger Savaşları kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Harbinger 3. Cilt – Harbinger Savaşları kitabın Büyülü Dükkan tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Harbinger 3. Cilt – Harbinger Savaşları pdf oku, Harbinger 3. Cilt – Harbinger Savaşları PDF yandex, Harbinger 3. Cilt – Harbinger Savaşları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Harbinger 3. Cilt – Harbinger Savaşları PDF Oku

Henüz ortada ne Harbinger Vakfı ne de Rising Spirit Projesi varken, Toyo Harada, yaşamının büyük bölümünü, dünyanın dört bir tarafını dolaşarak kuvvetli, nüfuzlu bireyleri; baskı, senedirma ve ikna taktikleriyle davasına katmaya harcamıştı. Peki Harada ve Rising Spirit Menkul Değerler içinde tam kırk yıl önce varılan bir anlaşma, nasıl olur da bugün ortalığı kasıp kavurur? Geçmişte olup bitenler, tüm şiddetiyle bugüne taşındığında, Harada’nın arananlar listesindeki Peter Stanchek ve yanındakiler, Rising Spirit’in gizli misyonuna ve Bloodshot olarak bilinen Harbinger avcısının ortaya çıkışına nasıl tepki gösterecek?

HARBINGER #11-14 ve HARBINGER #0 fasiküllerini bir araya getiren ve Valiant’ın ilk çapraz öyküsünün karanlık temellerini atan bu kitaba, New York Times’ın çok satanlar listesinde yer bulan yazar Joshua Dysart ve tanınmış çizerler Khari Evans, Trevor Hairsine, Mico Suayan ve Pere Perez hayat veriyor

Sayfa Sayısı: 128

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Büyülü Dükkan

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu