Ders Kitapları

Gecikmeli Teslimiyet Pdf indir

Gecikmeli Teslimiyet pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Gecikmeli Teslimiyet kitap ile ilgili özet bilgiler. Gecikmeli Teslimiyet kitabı yazar M. Barış Muslu tarafından kaleme alınmıştır. Gecikmeli Teslimiyet kitabı 248 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 14 x 21 ebatında olan Gecikmeli Teslimiyet kitabın 1. Basım Doğan Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Gecikmeli Teslimiyet pdf oku, Gecikmeli Teslimiyet PDF yandex, Gecikmeli Teslimiyet PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Gecikmeli Teslimiyet PDF Oku

NeuroFormat 2.0… İyileşme mucizesinde bir üst sürüme geçiyoruz!

Sizi tebrik ederim! Sağlığınız, mutluluğunuz için güzel bir adım attınız. 

Bu kitabı almak son haftalarda kendiniz için yaptığınız en iyi şey olabilir. Tüm kalbimle inanarak dile getiriyorum: Okumayı bitirdiğinizde artık başka bir yaşamınız olacak. Başka biri olacaksınız. Tamam, size evrenin sırrını vermeyeceğim. Açıkçası evrenin sırrına ben de ermiş değilim. Ama sağlıklı, mutlu bir varoluşun sırrını, bu kitapla ellerinize bırakacağım, garanti ederim!

 

NeuroFormat Sistemi’ni kullanan yüz binlerce okurum kronik hastalıklarını iyileştirdiler, fobilerini ve bağımlılıklarını yendiler, kilo poblemlerindan kurtuldular, bir çok ciddi rahatsızlığı alt ettiler. Bu güzel şeyler yaşanırken biz de ezber bozan gelişmelere şahit olduk! 

NeuroFormat Sistemi adeta bir üst sürüme geçti! Bizim için mucize kelimesinin tanımı bile değişti. Hepsini anlatacağım… 

 

Birlikte heyecanlı bir yolculuğa çıkıyoruz! Bu yolculukta şimdiyi iyileştirmekle kalmayacak, adeta zaman makinesine atlayıp geçmişin konusunu da değiştireceğiz! İnanılmaz ama gerçek diyeceğiniz şeyler okumaya hazır mısınız? 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu