Pdf Kitap Arşivi

Küçük Deniz Kızı-Kısaltılmış Metin Pdf indir

Küçük Deniz Kızı-Kısaltılmış Metin pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Küçük Deniz Kızı-Kısaltılmış Metin kitap ile ilgili özet bilgiler. Küçük Deniz Kızı-Kısaltılmış Metin kitabı yazar Hans Christian Andersen tarafından kaleme alınmıştır. Küçük Deniz Kızı-Kısaltılmış Metin kitabı 13 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Küçük Deniz Kızı-Kısaltılmış Metin kitabın Danca İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Küçük Deniz Kızı-Kısaltılmış Metin pdf oku, Küçük Deniz Kızı-Kısaltılmış Metin PDF yandex, Küçük Deniz Kızı-Kısaltılmış Metin PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Küçük Deniz Kızı-Kısaltılmış Metin PDF Oku

Deniz halkının kralı, derinlerdeki muhteşem sarayında altı kızıyla birlikte yaşıyordu. Kızların hepsi çok güzel ve kabiliyetliydi, ama en ufak kız diğerlerinden biraz farklıydı. Ablaları çevreleriyle kolay bir şekilde iletişim kurarken, ufak kız çekingen ve sessizdi.

Deniz altındaki yaşam çok keyifli olmasına karşın, ufak deniz kızının aklı düşüncesi bireylerin dünyasındaydı. Ablaları da dış dünyayı düşünüyorlardı, fakat olgunlaşıp dünyayı gördükçe bu merakları geçmişti. Küçük kız ise giderek daha da meraklanıyor, bireylerin arasına karışmak istiyordu. Sonunda kararını verdi, kıyıya çıkıp insanlarla birlikte yaşayacaktı.

Dünyanın en ünlü hayali karakterlerinden birisi olan Küçük Deniz Kızı’nın maceralarını bir solukta okuyacaksınız.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu