Edebiyat Kitapları

Perşembe Günü Cinayet Kulübü Pdf indir

Perşembe Günü Cinayet Kulübü pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Perşembe Günü Cinayet Kulübü kitap ile ilgili özet bilgiler. Perşembe Günü Cinayet Kulübü kitabı yazar Richard Osman tarafından kaleme alınmıştır. Perşembe Günü Cinayet Kulübü kitabı 424 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Perşembe Günü Cinayet Kulübü kitabın 1. Basım Bilgi Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Perşembe Günü Cinayet Kulübü pdf oku, Perşembe Günü Cinayet Kulübü PDF yandex, Perşembe Günü Cinayet Kulübü PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Perşembe Günü Cinayet Kulübü PDF Oku

PERŞEMBE GÜNÜ CİNAYET KULÜBÜ’NE HOŞ GELDİNİZ!
 
DÖRT SIRA DIŞI ARKADAŞ.
ŞOK EDİCİ BİR CİNAYET.
 
Huzurlu bir emekli köyünde yaşayan yetmişli yaşlardaki dört arkadaşın haftada bir Perşembe günleri toplanıp yaptıkları bir etkinlik mevcuttur: Zihin jimnastiğiyle önceden çözülememiş cinayetleri çözmek. 
 
Peki bu dört olağanüstü arkadaş kendilerini hemen yanı başlarında işlenen vahşi bir cinayet vakasının ortasında bulunca ne yapacaklar? Elizabeth, Joyce, İbrahim ve Ron seksenlerine merdiven dayamış olabilir ama hâlâ birden fazla numaraları var. Bu aykırı ama harika çete çok geç olmadan katili yakalayabilecek mi?

Mizah dozu yüksek bir polisiye olan Perşembe Günü Cinayet Kulübü, Richard Osman’ın ilk romanı olmasına karşın yayımlandığı yıl İngiltere’de bir milyonun üzerinde satarak rekor kıran ilk kitap oldu,  The Sunday Times’ın çoksatanlar listesinde 40 hafta boyunca 1 numarada kaldı, birden fazla dile çevrildi. 

 

“Tam bir her şeyden kaçış kitabı.” Guardian

“Yılın en keyifli kitaplarından… İyi yazılmış, kahkaha dolu ve bi hayli keyifli.” Daily Express

“Nüktedan, sıcak ve karşı konulamaz zekice karakterlere sahip. Bu, yılın en nefis romanlarından biri.” Daily Mirror

“Zekice yazılmış, keyifli ve bi hayli tatlı… Genç-yaşlı hiçbir edebiyatseveri hayal kırıklığına uğratmayacak.” Daily Telegraph

“Sürükleyici bir kitap, bi hayli da duygusal.” Sunday Times

“Zarif ve şakali… Nefis bir kitap!” Daily Mail

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu