1. Anasayfa
  2. İngilizce Kitaplar

Fono İngilizce Seti – 6 Kitap Takım Pdf indir

Fono İngilizce Seti – 6 Kitap Takım Pdf indir
0

Fono İngilizce Seti – 6 Kitap Takım pdf indir, Language türünde kaleme alınan Fono İngilizce Seti – 6 Kitap Takım kitap ile ilgili özet bilgiler. Fono İngilizce Seti – 6 Kitap Takım kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Fono İngilizce Seti – 6 Kitap Takım kitabı Türkçe – İngilizce sayfadan oluşmakta olup 2010 ile basılmıştır. ebatında olan Fono İngilizce Seti – 6 Kitap Takım kitabın Fono Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Fono İngilizce Seti – 6 Kitap Takım pdf oku, Fono İngilizce Seti – 6 Kitap Takım PDF yandex, Fono İngilizce Seti – 6 Kitap Takım PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Fono İngilizce Seti – 6 Kitap Takım PDF Oku

İngilizce öğretimine sıfırdan başlayan Fono İngilizce Seti, bu dile ait hiç bilgisi olmayanlarla çeşitli zamanlarda biraz çalışmış fakat detaylarını ileri ve düzenli bir düzeye getirmeyip birbirinden kopuk bir takım dağınık bilgilere sahip olan, fakat bunları kullanabilecek hale bir türlü gelememiş olanlara eşsiz bir kaynak oluşturmaktadır. Ana ders kitaplarını takip eden audio mp3 CD’leri ile birlikte, duyarak da telafuzu doğru bir biçimde öğrenmeyi sağlayacaktır.

Seti tamamlayıcı ilave kaynak kitaplardan bir araya gelen bu setimizin bir mühim özelliğide;

Seti satın alan kişi isterse setin içindeki öğrenci kayıt formunu doldurarak ve Fono Özel Eğitim Kurumlarına başvurarak ufak bir fark ödeyerek öğretim süresi sonunda Fono’nun sınavına girerek EADL onaylı sertifika almaya hak kazanıyor.

Öğrenimlerini öğretmen (e-posta ile) desteğiyle sürdürebiliyorlar.

Materyalleri
Ana Ders Kitapları (6 Adet)
İngilizce Dilbilgisi
İngilizce Standart Sözlük
İngilizce – Türkçe Hikayeler (3 Adet)
İngilizce Dil kartı Sprialli
İngilizce Katlanır Tablolarla Fiil Zamanları ve Dilbilgisi Özeti
Mp3 CD’leri