1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Eğitilmemiş Zihin Pdf indir

Eğitilmemiş Zihin Pdf indir
0

Eğitilmemiş Zihin pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Eğitilmemiş Zihin kitap ile ilgili özet bilgiler. Eğitilmemiş Zihin kitabı yazar Howard Gardner tarafından kaleme alınmıştır. Eğitilmemiş Zihin kitabı sayfadan oluşmakta olup ile basılmıştır. ebatında olan Eğitilmemiş Zihin kitabın Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Eğitilmemiş Zihin pdf oku, Eğitilmemiş Zihin PDF yandex, Eğitilmemiş Zihin PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Eğitilmemiş Zihin PDF Oku

Çocuklar, okulda öğrenmeleri gerekenleri neden öğrenmiyorlar?

Zihin Çerçeveleri’nin devamı sayılabilecek olan Eğitilmemiş Zihin de bu soruyu yanıtlamaya çalışıyor. Bilişsel bilim ve psikolojiden yararlanan Gardner, mevcut eğitsel konulara, pratiklere ve kurumlara göre zihinlerimizin ve doğal öğrenme şekillerimizin ne kadar zayıf olduğunu gösteriyor ve okulların yeniden yapılandırılmalarına ilişkin etkili gerekçeler ortaya koyuyor. Bu güncellenmiş baskı, yazara ait yeni bir giriş yazısına da yer veriyor.

“Çeşitli entelektüel profillerle çocuklara kaliteli eğitim sunma konusunu bir adım öteye taşıyor… Eğitilmemiş Zihin, acilen değişime ihtiyaç duyan eğitim sistemi için yerinde ve iyi araştırılmış bir reçete niteliğinde.”

– The San Diego Union-Tribune

“Howard Gardner, büyük hedeflerden hoşlanıyor… Eğitilmemiş Zihin, yalnızca ABD’deki değil dünya çapındaki  tüm okulları yeniden düşünmeye zorlayacak.”

– USA Today

“Tebrikler… Gardner, çocukların kuvvetli ve zayıf yönlerini göz önünde bulundurarak daha iyi bir yol arayışı içinde olan eğitimciler içinde sadık bir taraftar kitlesine sahip.”

– Chicago Tribune