1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Defterler Pdf indir

Defterler Pdf indir
0

Defterler pdf indir, Sanat Tarihi ve Kuramı türünde kaleme alınan Defterler kitap ile ilgili özet bilgiler. Defterler kitabı yazar Leonardo da Vinci tarafından kaleme alınmıştır. Defterler kitabı 16,5 x 22 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Defterler kitabın Kırmızı Kedi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Defterler pdf oku, Defterler PDF yandex, Defterler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Defterler PDF Oku

Arka Kapak Yazısı   

 

Tarihe damgasını vuran en büyük dehalardan biri Leonardo da Vinci (1452-1519). Ressam, mucit, araştırmacı, teorisyen, felsefeci, müzisyen ve öğretmen kimliğiyle, görende hayranlık uyandıran eserleri kadar yazdıklarıyla da yalnızca kendi çağında değil bugün de bireylerin ufkunu genişletmeye devam ediyor.

Tam sayısı hâlâ bilinmeyen, ölümünden yüzseneler sonra yaşanan toplam 7000 sayfalık yazı ve çizimlerden bir araya gelen notlardan resim sanatının temelleri üzerine kaleme aldığı bölümleri içeren Defterler,  Leonardo’nun zihninin derinliklerini ortaya koyarken resim sanatına ilgi duyan herkesin başucu kitabı olacak.