1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Bütün Oyunlarıyla Shakespeare Pdf indir

Bütün Oyunlarıyla Shakespeare Pdf indir
0

Bütün Oyunlarıyla Shakespeare pdf indir, Tiyatro türünde kaleme alınan Bütün Oyunlarıyla Shakespeare kitap ile ilgili özet bilgiler. Bütün Oyunlarıyla Shakespeare kitabı yazar Anna Milbourne tarafından kaleme alınmıştır. Bütün Oyunlarıyla Shakespeare kitabı 264 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 17,5 x 25 ebatında olan Bütün Oyunlarıyla Shakespeare kitabın 1. Basım Artemis Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bütün Oyunlarıyla Shakespeare pdf oku, Bütün Oyunlarıyla Shakespeare PDF yandex, Bütün Oyunlarıyla Shakespeare PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bütün Oyunlarıyla Shakespeare PDF Oku

Romeo ve Juliet’in talihsiz aşkından Macbeth’in karanlık hırslarına, Shakespeare’in karakterleri ve oyunları dünyaca tanınır. İngiliz edebiyatının en fazla okunan yazarının bütün oyunlarından derlenen, muhteşem çizimler ve unutulmayacak alıntılarla süslü bu hikâye koleksiyonu, Shakespeare’in dünyasıyla tanışmak için kusursuz bir başlangıç.

Shakespeare’in tüm oyunlarından derlenen, muhteşem çizimler ve alıntılarla dolu bu hikâye koleksiyonu, Shakespeare’e müthiş bir giriş niteliğindedir. Komedi, trajedi, aşk ve büyü dolu, dünyanın en bilinen eserlerine imza atan, edebiyatın en büyük yapı taşlarından Shakespeare’in dünyasını keşfederken,
her hikâyenin başında ana karakterler ile ilgili kısa bilgiler, oyundan ünlü ve unutulmaz alıntılar bulacaksınız. Hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından tekrar tekrar başvurulacak müthiş bir koleksiyon.