1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Hayvanlar Senfonisi Dan Brown Pdf indir

Hayvanlar Senfonisi Dan Brown Pdf indir
0

Hayvanlar Senfonisi Dan Brown pdf indir, Okul Öncesi 6 Ay-5 Yaş türünde kaleme alınan Hayvanlar Senfonisi Dan Brown kitap ile ilgili özet bilgiler. Hayvanlar Senfonisi Dan Brown kitabı yazar Dan Brown tarafından kaleme alınmıştır. Hayvanlar Senfonisi Dan Brown kitabı 44 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 28,5 x 25,5 ebatında olan Hayvanlar Senfonisi Dan Brown kitabın 1. Basım Altın Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Hayvanlar Senfonisi Dan Brown pdf oku, Hayvanlar Senfonisi Dan Brown PDF yandex, Hayvanlar Senfonisi Dan Brown PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Hayvanlar Senfonisi Dan Brown PDF Oku

Maestro Fare ve müzisyen dostlarıyla ormanların ve denizlerin derinliklerinde gezin! Kitabın içinde büyük mavi bir balina, bi hayli hızlı çitalar, minik böcekler ve zarif kuğularla karşılaşacaksın. Üstelik her birinin seninle paylaşacağı bir sırrı var.

Yol boyunca Maestro Fare’nin senin için bıraktığı sürprizleri bulabilirsin. Misal verilecek olursa; saklanmış bir arı, ipuçları veren karışık harfler, hatta çözmen için şifreli bir mesaj.

New York Times’ın en fazla satanlar listesinin bir numaralı yazarı Dan Brown, son derece keyifli, gizemli ve müzikli bu ilk resimli kitabı Hayvanlar Senfonisi ile çocuklarla buluşuyor.

Ücretsiz bir uygulama ve Dan Brown tarafından bestelenmiş müzikler içeren bu müthiş kitabı yakında zamandan tanımaya ne dersiniz?

 

 

Resimleyen: Susan Batori