Ders Kitapları

Dedikoducu Beyin Pdf indir

Dedikoducu Beyin pdf indir, Psikoloji Bilimi türünde kaleme alınan Dedikoducu Beyin kitap ile ilgili özet bilgiler. Dedikoducu Beyin kitabı yazar Timur Yılmaz tarafından kaleme alınmıştır. Dedikoducu Beyin kitabı 296 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Dedikoducu Beyin kitabın 1. Basım Nemesis Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Dedikoducu Beyin pdf oku, Dedikoducu Beyin PDF yandex, Dedikoducu Beyin PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Dedikoducu Beyin PDF Oku

İlk bilinç nasıl yaşandı?
Vücudun patronu kalp mi yoksa beyin mi?
Nasıl karar veriyoruz?
Bilgiler nereye kodlanıyor?
Hafıza nasıl geliştirilir?
Beynimiz zamanı nasıl hissediyor?
Anılar nasıl kaydediliyor ve anımsanıyor?
Beynimiz hacklenebilir mi?
Âşık insanın beyni nasıl çalışır?

Sinirbilimci, yazar, senarist ve oyuncu Uzm. Dr. Timur Yılmaz Dedikoducu Beyin’de geçmişten günümüze beynin gelişimini ve çalışma mantığını anlatıyor.

Bu kitabı okurken şaşıracak ama en mühimsi beyinle alakalı çok şey öğreneceksiniz. Duygulardan, davranışlardan, beynin odacıkları ve gerçeklik algısından, ilk etaptan günümüze beynin gelişiminden izler bulacaksınız. Hikâyelerden dedikoduya, aşktan anı, hafıza ve belleğe uzanan geniş bir çerçevede ele alınan ve Uzm. Dr. Timur Yılmaz’ın deneyim ve birikimiyle yaşanan Dedikoducu Beyin’den sonra beyniniz aynı kalmayacak.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu