Roman Kitapları

Death Note – Ölüm Defteri 10 Pdf indir

Death Note – Ölüm Defteri 10 pdf indir, türünde kaleme alınan Death Note – Ölüm Defteri 10 kitap ile ilgili özet bilgiler. Death Note – Ölüm Defteri 10 kitabı yazar Tsugumi Ooba tarafından kaleme alınmıştır. Death Note – Ölüm Defteri 10 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2012 ile basılmıştır. ebatında olan Death Note – Ölüm Defteri 10 kitabın Akılçelen Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Death Note – Ölüm Defteri 10 pdf oku, Death Note – Ölüm Defteri 10 PDF yandex, Death Note – Ölüm Defteri 10 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Death Note – Ölüm Defteri 10 PDF Oku

Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünya çapında bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) paylaşımı yaptığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en mühim manga serilerinden biridir.

Bu deftere adı yazılanlar ölür… Ölüm Tanrısı Şinigami Ryuk’un insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: Death Note (Ölüm Defterİ). Bu doğaüstü defteri bulan ve dünya çapındaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif içindeki muhteşem mücadele böyle başlar.

SPK merkezinde Kira müritleri tarafından kuşatılan Near enteresan bir yöntemle sıkıntıyı aşar!? Near yeni L’in, yani Light’ın Kira olabileceğinden şüphelenir. Şüphesini operasyon ekibiyle de paylaşarak onların da Light’tan şüphelenmesini sağlamaya çalışır. Diğer yandan Light üzerindeki baskıyı azaltmak için Death Note’u yine bir başkasına vermek zorunda kalır. Lakin bu kez Kira ona kalpten inanan insanlar içinden bir çömez seçer. Seçtiği kişiyle doğrudan iletişim kurma olanağı olmayan Light Kira’nın hedefine gönülden bağlı olan bu çömeze tamamen bel bağlamak zorundadır. Bu yeni hamle Light’ı ideal dünyaya yakınlaştırabilecek mi?

Sayfa Sayısı: 192

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Akılçelen Kitaplar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu