1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

Death Note – Ölüm Defteri 1 Pdf indir

Death Note – Ölüm Defteri 1 Pdf indir
0

Death Note – Ölüm Defteri 1 pdf indir, türünde kaleme alınan Death Note – Ölüm Defteri 1 kitap ile ilgili özet bilgiler. Death Note – Ölüm Defteri 1 kitabı yazar Tsugumi Ooba tarafından kaleme alınmıştır. Death Note – Ölüm Defteri 1 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2011 ile basılmıştır. ebatında olan Death Note – Ölüm Defteri 1 kitabın Akılçelen Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Death Note – Ölüm Defteri 1 pdf oku, Death Note – Ölüm Defteri 1 PDF yandex, Death Note – Ölüm Defteri 1 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Death Note – Ölüm Defteri 1 PDF Oku

Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünya çapında bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) paylaşımı yaptığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en mühim manga serilerinden biridir.

Bu deftere adı yazılanlar ölür… Ölüm Tanrısı Şinigami Ryuk’un insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: DEATH NOTE (ÖLÜM DEFTERİ).

Bu doğaüstü defteri bulan ve dünya çapındaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif içindeki muhteşem mücadele böyle başlar.

Light Yagami bu deftere ismini yazdığı ve yüzünü bildiği herkesin öleceğini keşfeder. Önceleri defteri kuşkuyla kullanmaya başlayan Light, ismini yazdığı bireylerin hayatlarının kendisinin tespit ettiği ölüm şekliyle son bulduğunu görür. Her geçen gün defterin yeni yeni ayrıntı kısmını öğrendikçe hayalindeki dünyayı yaratabilmek için defteri kullanmaya başlayarak adalet mekanizmasının yeterince cezalandıramadığı azılı suçluları öldürmeye karar verir. Suçlular gizemli bir biçimde ve peş peşe ölmeye başlayınca durum polisin dikkatini çeker ve dünya çapındaki bir çok gizemli olayı çözmekle görevlendirilmiş olan “L” adlı dedektif, konuyu araştırmak üzere polisin yardımına koşar.

Sayfa Sayısı: 200

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Akılçelen Kitaplar