1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Cecil Essentials of Medicine Pdf indir

Cecil Essentials of Medicine Pdf indir
0

Cecil Essentials of Medicine pdf indir, Üniversite Ders Kitapları türünde kaleme alınan Cecil Essentials of Medicine kitap ile ilgili özet bilgiler. Cecil Essentials of Medicine kitabı yazar Ivor Benjamin tarafından kaleme alınmıştır. Cecil Essentials of Medicine kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Cecil Essentials of Medicine kitabın Güneş Tıp Kitabevleri tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Cecil Essentials of Medicine pdf oku, Cecil Essentials of Medicine PDF yandex, Cecil Essentials of Medicine PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Cecil Essentials of Medicine PDF Oku

Cecil, 9. Baskıda tamamen revize edilmiş, tüm bölümler güncel ve ispata dayalı yeni gelişmelerle genişletilmiştir. 1927 senesinden bu yana mevcut en iyi dahiliye bilgi kaynağı – diğer kaynakların rekabet edemeyeceği kadar çok yönlü, kullanımı kolay ve güncel Hiçbir kitap bilginin yalnızca doğru miktarını, doğru metotla Cecil Essentials’da olduğu gibi sunamaz. Bu kitap için yazılan en manalı hekim yorumu şöyle olmuştur ” Umarız hastalandığımızda bu kitabı okumuş bir hekimin ellerine düşeriz”

1.Bu tamamı güncellenmiş kitap; dahiliye bilgisini en kolay biçimde sindirmek için, en güncel bilgilerle revize edilmiştir.
2.Kapsamlı, özlü, çekirdek bilgiye odaklanarak yazılı ve sözlü her türlü sınavda başarınızı en yüksek düzeye çıkarır.
3.Mükemmel görüntüler ve fotoğraflar hastalığın klinik ayrıntı kısmını ve canlı görüntüsü göstermektedir.
4.Tamamı renkli tasarım bilginin olduğunca zahmetsiz ve kolay algılanmasına yardımcı olmaktadır.
5.Her bölüm kapalı bir organ sistemi yahut alanın hastalıklarının kapsamlı biçimde anahtar fizyolojisi ve biyokimyasını açıklar.

Dünya’nın Tüm Prestijli Yayınlarında Cecil İçin Yapılan Muhteşem Yorumlar

“Tüm bölümler alanında eniyi olarak bilinen uzman kişiler tarafından yazılmıştır. …Bu müthiş ve kapsamlı eser, tüm hekimlerin kitaplığında mutlaka olmalıdır.”
-AJM-

“Tek bir eser bir doktorun tüm gereksinimlerini karşılayacak kadar kapsamlı olabilir mi? Cecil’in buna en ulaşan eser olduğu kesin.”
-Doody’s Book Rewiev-

“Kapsamı, uzun ömürlülüğü, en doğru tıbbi bilgiyi içermesiyle, Dünya’nın en iyi dahiliye textbook’u olma özelliğini taşıyan kaynak”
-JAMA-

Sayfa Sayısı: 1216

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Güneş Tıp Kitabevleri