1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Çanak Çömlek Patladı Pdf indir

Çanak Çömlek Patladı Pdf indir
0

Çanak Çömlek Patladı pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Çanak Çömlek Patladı kitap ile ilgili özet bilgiler. Çanak Çömlek Patladı kitabı yazar Muzaffer İzgü tarafından kaleme alınmıştır. Çanak Çömlek Patladı kitabı sayfadan oluşmakta olup Türkçe ile basılmıştır. ebatında olan Çanak Çömlek Patladı kitabın Bilgi Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Çanak Çömlek Patladı pdf oku, Çanak Çömlek Patladı PDF yandex, Çanak Çömlek Patladı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Çanak Çömlek Patladı PDF Oku

Okurlara, “İşte değişik bir mizah örneği” dedirteceğinden kuşku duymadığımız bu yapıt, hemen herkesin tutkuyla izlediği ‘Muzaffer İzgü Mizahı’ içinde yeni bir sentez damarının habercisi olarak da dikkati çekmektedir. Misal verilecek olursa, bir karamizah öğesini sevinç ve coşkuyla yoğurarak, onu bir umut ışığına dönüştürmek, besbelli, Muzaffer İzgü gibi ödüller kazanmış bir ustanın başarabileceği bir iş olsa gerek.
Baştan sona değin, git gide yoğunlaşan bir tad ve beğeniyle okuyacağınız, etkisi kalıcı bir kitaptır ‘Çanak Çömlek Patladı’.

Sayfa Sayısı: 208

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Bilgi Yayınevi