Pdf Kitap Arşivi

Bitiş Zamanı-Kryon-1 Pdf indir

Bitiş Zamanı-Kryon-1 pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Bitiş Zamanı-Kryon-1 kitap ile ilgili özet bilgiler. Bitiş Zamanı-Kryon-1 kitabı yazar Lee Carroll tarafından kaleme alınmıştır. Bitiş Zamanı-Kryon-1 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 1999 ile basılmıştır. ebatında olan Bitiş Zamanı-Kryon-1 kitabın Akaşa Yayın tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bitiş Zamanı-Kryon-1 pdf oku, Bitiş Zamanı-Kryon-1 PDF yandex, Bitiş Zamanı-Kryon-1 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bitiş Zamanı-Kryon-1 PDF Oku

“Bir sonraki tekâmül aşamasına hazır olanlar için Kryon’un verdiği bilgiler son derece kıymetlidir. Bunlar hem bize, hem de gezegenimize şifa verecek bilgilerdir. Kryon herşeyin gerçekten yolunda olduğunu ve yapacak işimizin olduğunu bilmemizi sağlıyor.”

Louise L. Hay

“Kryon’un medyum kanalıyla verdiği mesajlar giderek müthiş kıymetli hale geliyorlar. Yeni Çağ gerçekten üzerimizde.”

Metaphysical Reviews

“Bu kitaba açık bir zihinle yaklaştım ve onu elimden bırakamadım. Kryon’un kelimeleri sevgi dolu, huzur verici ve güven tazeleyici. Bir hayli büyük bir haberle yüz yüzeyız.”

The Light Connection

“Bilgilerin sunuluşundaki sadelik bu çalışmayı Metafizikle yeni tanışmış kimseler için son derece anlaşılır kılmakta, kıdemli yeniçağcılara da bir çok yeni içgörü vermektedir…”

The Connecting Link Magazine

“Kıyamet kehanetlerinden bıktınız mı? Bu kitap ise enteresan olumlulukta, berrak ve pratik bir bilgi sunuyor. Yaşamınızı değiştirme potansiyeliyle dolu bu bilgi Ruh’un insanlara olan olağanüstü sevgisini göz önüne seriyor.”

Arizona Networking News

“Gerçekten büyük meseleleri direkt ve sevgi dolu bir biçimde ele alan bu kitabın tüm dünya çapında çok ses getireceğine inanıyoruz.”

The New Times

Sayfa Sayısı: 187

Baskı Yılı: 1999

Dili: Türkçe
Yayınevi: Akaşa Yayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu