Ders Kitapları

Bağlanma-Aşkı Bulmanın ve Korumanın Bilimsel Yolları Pdf indir

Bağlanma-Aşkı Bulmanın ve Korumanın Bilimsel Yolları pdf indir, Aile Çocuk türünde kaleme alınan Bağlanma-Aşkı Bulmanın ve Korumanın Bilimsel Yolları kitap ile ilgili özet bilgiler. Bağlanma-Aşkı Bulmanın ve Korumanın Bilimsel Yolları kitabı yazar Amir Levine Rachel Heller tarafından kaleme alınmıştır. Bağlanma-Aşkı Bulmanın ve Korumanın Bilimsel Yolları kitabı 14 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Bağlanma-Aşkı Bulmanın ve Korumanın Bilimsel Yolları kitabın Türkçe Aganta Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bağlanma-Aşkı Bulmanın ve Korumanın Bilimsel Yolları pdf oku, Bağlanma-Aşkı Bulmanın ve Korumanın Bilimsel Yolları PDF yandex, Bağlanma-Aşkı Bulmanın ve Korumanın Bilimsel Yolları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bağlanma-Aşkı Bulmanın ve Korumanın Bilimsel Yolları PDF Oku

Arka Kapak Yazısı
 

İki insan birbirini bulur, âşık olur ve sonsuza dek mutlu yaşarlar.

Peki ya gerçek hayatta?

“Hoşlandığınız kişiyi elde etmenin yedi altın kuralı”, “partnerinizi kendinize bağlamanın on yolu” veya “mutluluğu yakalayan çiftler“… İnanalım mı bunlara?

İlişkiye yüklediğimiz oldukça önemin tersine, bağlanmanın ardındaki bilim ile ilgili çok az şey biliyor ve doğru olmayan bir bilgiların, efsanelerin esiri oluyoruz. Kendi kişiliğinizi ve bağlanma güdülerinizi tanıyarak güven ve huzur dolu, derin ve tatmin edici bir aşkın hiç de uzaklarda olmadığını görmeye hazır mısınız?

Bağlanma, ruh sağlığı uzman kişilerı Amir Levine ve Rachel Heller’ın seneler süren incelemelerina dayanan verilerle iki insan içindeki ilişkiye büyüteç tutuyor. Kendinizi ve partnerinizi yakında zamandan tanımanıza, ilişkinizdeki çatışmaların kaynağına inip çözüm metotlarını fark etmenize faydalı oluyor.

Unutmayın, ilişkilerimiz şansa bırakılmayacak kadar kıymetli.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu