1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Nikola Tesla Kendini Anlatıyor Pdf indir

Nikola Tesla Kendini Anlatıyor Pdf indir
0

Nikola Tesla Kendini Anlatıyor pdf indir, Bilim İnsanları türünde kaleme alınan Nikola Tesla Kendini Anlatıyor kitap ile ilgili özet bilgiler. Nikola Tesla Kendini Anlatıyor kitabı yazar Nikola Tesla tarafından kaleme alınmıştır. Nikola Tesla Kendini Anlatıyor kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Nikola Tesla Kendini Anlatıyor kitabın Geoturka tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Nikola Tesla Kendini Anlatıyor pdf oku, Nikola Tesla Kendini Anlatıyor PDF yandex, Nikola Tesla Kendini Anlatıyor PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Nikola Tesla Kendini Anlatıyor PDF Oku

Dünyanın en olağanüstü bilim bireylerindan birisi olan Nikola Tesla, kendi kaleminden yaşamını anlattığı kitabı ile ilk kez türkçede!

Dünyanın en mühim bilim bireylerindan birisi olarak kabul gören Nikola Tesla bu kitabında kendi kaleminden yaşamını anlatıyor; çocukluğundan, eğitiminden, icatlarından, rakiplerinden bahsediyor.
Tesla’nın yaşamını okurken, olağanüstü bir dâhinin yaşadıklarına tanıklık edeceksiniz.

“Ben asıl işi yapmak için hiç acele etmem. Bir düşüncesim olduğunda önce onu hayalimde daha da ilerletmeye başlarım. Konstrüksiyonu değiştiririm, geliştiririm ve cihazı ilk önce zihnimde çalıştırırım. Benim için, türbinimi aklımda veya atölyemde çalıştırmak aynı şeydir. Eğer dengesizlik varsa notlarımı alırım. Arada hiçbir fark yoktur, sonuçlar aynıdır. Böylelikle, bir düşüncesi hiçbir şeye dokunmadan bi hayli hızlıca geliştirebilir ve müthiş duruma sokabilirim. Eğer zihnimde icadımla alakalı düşünebildiğim her şeyi yaptıysam ve hiçbir yerde hata görmüyorsam, beynimin bu ürününü somutlaştırabilirim. Cihazım da çalışmasını düşündüğüm biçimde çalışır ve tüm deney süreci planladığım biçimde gerçekleşir. Yirmi yıl içinde bir kere bile aksama olmadı. Neden olsun ki?”

Sayfa Sayısı: 72

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Geoturka