Pdf Kitap Arşivi

Hermesçi Bilimlere Giriş Pdf indir

Hermesçi Bilimlere Giriş pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Hermesçi Bilimlere Giriş kitap ile ilgili özet bilgiler. Hermesçi Bilimlere Giriş kitabı yazar Franz Bardon tarafından kaleme alınmıştır. Hermesçi Bilimlere Giriş kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Hermesçi Bilimlere Giriş kitabın Türkçe Hermes Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Hermesçi Bilimlere Giriş pdf oku, Hermesçi Bilimlere Giriş PDF yandex, Hermesçi Bilimlere Giriş PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Hermesçi Bilimlere Giriş PDF Oku

Elinizdeki kitap uygulamalı derslerle Hermesçi Bilimleri öğretmektedir. Alıştırmalar beden, tin ve ruhu geliştirmekte ve öğrenciye kendi yararına kullanabileceği okült güçler vermektedir. Okuyucu toprak, su, hava ve ateş elementlerine, bu elementleri olumlu ve olumsuz ayrıntı kısmına, insan bedeni üzerindeki etkilerine dair birinci el bilgi edinecektir.

Kitapta her ders üç bölümden buluşmaktedir ve öğrencinin zihinsel, psişik ve bedensel gelişiminde majikal dengeyi yakalaması amaçlamaktadır. Öğrenci bütün zihinsel kabiliyetlerine ve başkalarının düşüncelerine hakim olmayı, astral plandaki varlıklarla temas kurmayı, durugörü, duruişiti, duruhis, astral ve zihinsel seyahat metotlarıni öğrenmektedir.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu