Pdf Kitap Arşivi

Robinson Crusoe & Cuma – 9 Pdf indir

Robinson Crusoe & Cuma – 9 pdf indir, Karikatür türünde kaleme alınan Robinson Crusoe & Cuma – 9 kitap ile ilgili özet bilgiler. Robinson Crusoe & Cuma – 9 kitabı yazar Gürcan Yurt tarafından kaleme alınmıştır. Robinson Crusoe & Cuma – 9 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Robinson Crusoe & Cuma – 9 kitabın Everest Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Robinson Crusoe & Cuma – 9 pdf oku, Robinson Crusoe & Cuma – 9 PDF yandex, Robinson Crusoe & Cuma – 9 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Robinson Crusoe & Cuma – 9 PDF Oku

Gücünün yettiğine efe kesilen, yetmediğine efendi diyenlerin dünyası bu… Güçsüzü sotada yakalayıp orasına burasına orantısızca vuranların dünyası bu.

Zalim saf değil ya, mazlum maskesi takarak kandırır mazlumu. Huzurunu kaçırdığı kıvranırken bulur huzuru. Asıl erdem zalimi mazlumdan ayırt etmekte. Suyu ısınan kurbağa tespiti yapmak kolay, marifet içinde olduğun kendi suyunu ölçmekte.

Kim efendi, kim köle olacak kapışması bu… Şeytanın da inadı ve büyük iddiası bu değil mi zaten. Ama Tanrı’nın her yeni günü yeni bir sayfa, ve bakarız önümüzdeki maçlara ve her maçın havası farklı. Yorgun savaşçıların savaşı bu.m Mahşere kadar sürecek, büyük bir kapışma bu.
-G. Yurt-

Sayfa Sayısı: 80

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Everest Yayınları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu