1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Bir Sürprizim Var Pdf indir

Bir Sürprizim Var Pdf indir
0

Bir Sürprizim Var pdf indir, Genel İlgi türünde kaleme alınan Bir Sürprizim Var kitap ile ilgili özet bilgiler. Bir Sürprizim Var kitabı yazar Ayşe Gül Kara Zorlu tarafından kaleme alınmıştır. Bir Sürprizim Var kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2008 ile basılmıştır. ebatında olan Bir Sürprizim Var kitabın Akis Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bir Sürprizim Var pdf oku, Bir Sürprizim Var PDF yandex, Bir Sürprizim Var PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bir Sürprizim Var PDF Oku

Özel günleri özel kılmak için size bir sürprizimiz var!

14 Şubat Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Doğum Günü, Evlilik Yıldönümü… Ve diğer özel günler, yaşamımızın en kıymetli anlarıdır. Bu güzel anları herkes unutulmaz kılmak, güzel yaşamak ve yaşatmak ister. Lakin arada bir bu özel günler, bizler için sancılı dakikalara dönüşebilir.
“Acaba ne alsam? Nereye gitsek? Nasıl sürpriz yapsam? Hediyesini nasıl versem? Hediyemi beğenecek mi?” Buna benzer sorular beynimizin içinde çınlamaya başladığında, yaşamayı arzuladığımız özel anlar, yüreğimizde sıkıntılar oluşturur.
Sevdiğinize veya değer verdiklerinize unutulması imkansız anlar yaşatmayı arzuluyorsanız, karşınızdaki insanın gözlerinde mutluluğu görmeyi hayal ediyorsanız, bu kitap tam size göre! Her sayfasında birbirinden enteresan, farklı sürprizlerle, orijinal fikirlerle ve alternatif armağanlerle yüz yüze kalacağınız bu kitapta sürpriz yapmaveyair aradığınız her şeyi bulacaksınız.
Sevdiğinize, annenize, babanıza, kardeşlerinize, çocuklarınıza ve dostlarınıza özel muhteşem sürpriz tarifleriyle sıradan bir günü bir anda unutulmaz bir şölene dönüştürmek, kısa bir süreliğine de olsa yaşamınıza pırıl pırıl ışıltılar katmak için sürpriz sayfaları bekletmeyin…

Sayfa Sayısı: 128

Baskı Yılı: 2008

Dili: Türkçe
Yayınevi: Akis Kitap