Ders Kitapları

Zihin Tuzakları – Kendine Yardım Kitabı Pdf indir

Zihin Tuzakları – Kendine Yardım Kitabı pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Zihin Tuzakları – Kendine Yardım Kitabı kitap ile ilgili özet bilgiler. Zihin Tuzakları – Kendine Yardım Kitabı kitabı yazar Serhat Yabancı tarafından kaleme alınmıştır. Zihin Tuzakları – Kendine Yardım Kitabı kitabı 160 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Zihin Tuzakları – Kendine Yardım Kitabı kitabın 1. Basım Mona tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Zihin Tuzakları – Kendine Yardım Kitabı pdf oku, Zihin Tuzakları – Kendine Yardım Kitabı PDF yandex, Zihin Tuzakları – Kendine Yardım Kitabı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Zihin Tuzakları – Kendine Yardım Kitabı PDF Oku

Aile ve ilişki danışmanı Serhat Yabancı, Zihin Tuzakları’nda kendi kazdığımız çukurlara nasıl düştüğümüzü ve oradan nasıl çıkacağımızı anlatıyor. Zihin Tuzakları insanın yaşadığı duygusal açmazları konu alıyor ve kendinizle mutlu olmanın reçetesini veriyor.

Kitabı okumaya başlamadan önce bu kullanma talimatını dikkatlice gözden geçiriniz.

Bu kitabı okuduktan sonra saklayın. Daha sonra tekrar okumaya ihtiyaç duyabilirsiniz.
Kitap ile ilgili size önerilen bir doz bulunmamakta. Dilediğiniz kadar okuyabilirsiniz.

1. Zihin Tuzakları nedir ve ne için kullanılır?

Zihin Tuzakları; değersizlik, yetersizlik, sevilmeme korkusu, yalnız kalma endişesi gibi hislerle boğuşanlara özel olarak, Serhat Yabancı tarafından yazılmış bir kendine yardım kitabıdır.

2. Zihin Tuzakları nasıl kullanılır?

Zihin Tuzakları’nı evde, yolda veya rahat ettiğiniz herhangi bir yerde okuyabilirsiniz. Tekrar okumaya ihtiyaç duyduğunuz takdirde kitaba yeniden başlayabilirsiniz. Daha etkili olması için kitaptaki sorulara yanıt vermekten çekinmeyiniz.

3. Olası yan etkiler nelerdir?

– Endişelerden arınma
– Özgüven
– Özsaygı
– Kendin olma
– Gerçek mutluluk

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu