Ders Kitapları

Senin Hakkında Yedi Şey Düşündüm Pdf indir

Senin Hakkında Yedi Şey Düşündüm pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Senin Hakkında Yedi Şey Düşündüm kitap ile ilgili özet bilgiler. Senin Hakkında Yedi Şey Düşündüm kitabı yazar Berrak Yurdakul tarafından kaleme alınmıştır. Senin Hakkında Yedi Şey Düşündüm kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Senin Hakkında Yedi Şey Düşündüm kitabın Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Senin Hakkında Yedi Şey Düşündüm pdf oku, Senin Hakkında Yedi Şey Düşündüm PDF yandex, Senin Hakkında Yedi Şey Düşündüm PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Senin Hakkında Yedi Şey Düşündüm PDF Oku

Bu kitabın baş kahramanı daima korku ve endişe içinde yaşayan, hata yapıp durmaktan yorulmuş, zihninin içinde sürekli olarak konuşan sesin esiri olmuş, kendine tapmak ve kendinden nefret etmek içinde gidip gelen bir insan. Bu kitabın baş kahramanı sizsiniz.

Bilge büyücü Mama Nono, kahramanımıza şöyle diyor:

“Kendini çok balakalı, kültürlü, incelikli ve zarif buluyorsun. Peki bütün bunlar manalı bir yaşam sürdürmen için yeterli mi? Edindiğin bunca fiyakalı fikir, zihnini değiştirebildi mi? Eğer öyleyse neden yaşamın –günlük varoluşun– eziyet dolu, her an kargaşa ve kaos içinde? Arada tek tük neşeli, mutlu anların var, ama bunların dışında yaşamına hemen hemen her zaman bir karabulut hâkim.”

Yedi yılda bir defa ve yalnızca yedi kişi için kapılarını açan gizemli bir manastırdan bir davetiye alsaydınız ne yapardınız?

Mama Nono’nun peşine takılın ve balta girmemiş bir ormanda, tehlikelerle dolu bir maceraya sürüklenin. Kendinizi hatırlamayı ve kendinizi izlemeyi öğrenerek zihninizi eğiteceğiniz bu yolculukta bir pigmeden:

 

• Gerçek bir insan olmanın yedi şartını

• Zihin gücünüzle bedeninizi ısıtmayı

• Yürüyüş meditasyonu yapmayı

ve bir prensten:

• Başka Türlülük Kanunu’nun nasıl işlediğini

• İçsel baş düşmanınızı ve içsel hayvanınızı nasıl bulacağınızı

• Zihinsel ve fiziksel acılarla baş etme metotlarıni

• Rüyada uyanabilmenin yollarını öğreneceksiniz.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu