Edebiyat Kitapları

Milat Pdf indir

Milat pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Milat kitap ile ilgili özet bilgiler. Milat kitabı yazar Nora Roberts tarafından kaleme alınmıştır. Milat kitabı 464 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Milat kitabın 1. Basım Epsilon Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Milat pdf oku, Milat PDF yandex, Milat PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Milat PDF Oku

“Stephen King’in klasik Mahşer romanıyla eşdeğer bir kıyamet kurgusu.”
– New York Times Book Review

“Nora Roberts okurları nasıl büyüleyeceğini çok iyi biliyor.”
– The Washington Post

MacLeod ailesi, her sene olduğu gibi bu sene da Yeni Yıl Arifesi’ni geçirmek için İskoçya’daki çiftlik evinde bir araya gelmişti. Hava avlanmak için doğru zaman olduğunu gösteriyordu, peki ya o av sahası doğru yer miydi? Sgiath de Solas yakınlarında vurulan bir kuş, önlenemeyecek Kıyamet’in fitilini ateşlemişti. İnsanlık, kimini ânında öldürüp kimine doğaüstü güçler kazandıran bir virüs hızla yayılırken kaderini yeniden yazacak…

Kıyamet’in armağanı Doğaüstüler, kaostan beslenenler, insanlığın devamı için işini fedakârlıkla sürdürenler: Lana, Max, Arlys, Fred, Jonah ve daha niceleri. Salgın süreci ile yüz yüze geldiğimiz “yeni normal”e Nora Roberts’ın seneler önce attığı kehanet gibi bir bakış olan bu romanı bir solukta okuyacaksınız.

“Size bir kadeh viski getirebilir miyim Bayan Frazier?”
Üzerinde yaşlılık benekleri olan incecik eliyle uzandı, Ross’un uzattığı elini enteresan bir güçle kavradı. Kara gözleri, adamın gözlerine odaklandı.
“O kadar uzun zaman önce yazıldı ki çoğu çoktan unuttu.”
“Ne yazıldı?”
“Tuatha de Danann’ın kanıyla kalkan kırılacak, perde parçalanacak. Şimdi sonun ve kederin, kavga ve korkunun, aşlangıcın ve ışığın vaktidir. Bugünü görecek kadar yaşayacağımı sanmıyordum.”

“Hayranlık uyandıran karakterler ve ustalıkla inşa edilmiş bir distopya evreni, nefes kesen bir kurguyla buluşarak okurları baştan çıkaracak.”
– Library Journal

“Sürükleyici ve çığır açan bir roman… Hızla akarken öte yandan da düşünmeye teşvik eden bu etkileyici roman şüphesiz Roberts takipçilerini çok tatmin edecek.”
– Kirkus

“Nora Roberts klasik tarzından değişik bir konuyu işlediği bu kitapla kıyamet romanları ve spekülatif kurgu severleri de hayranları arasına katacak.”
– Booklist

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu