Pdf Kitap Arşivi

Maji ve Kabala Pdf indir

Maji ve Kabala pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Maji ve Kabala kitap ile ilgili özet bilgiler. Maji ve Kabala kitabı yazar W. E. Butler tarafından kaleme alınmıştır. Maji ve Kabala kitabı 144 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Maji ve Kabala kitabın 1. Basım Hermes Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Maji ve Kabala pdf oku, Maji ve Kabala PDF yandex, Maji ve Kabala PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Maji ve Kabala PDF Oku

Walter Ernest Butler (1898-1978), Liberal Katolik Kilisesi’nde bir rahipti, Dion Fortune ile çalıştı ve hemen hemen yirmi yıl boyunca Fraternity of the Inner Light’ta (İçsel Işık Kardeşliği) aktif olarak görev aldı. Daha sonraki yaşamında Gareth Knight ile tanıştı ve sonunda kendi grubunu, Servants of the Light’ı (Işığın Hizmetkârları) kurdu ve ölümünden kısa bir süre öncesine kadar başöğretmeni olarak kaldı.
“Bu kitapta modern ezoterik bilginin doğası ile ilgili bir fikir vermeye ve onun bazı kaynaklarını göstermeye çalıştım. Kasıtlı olarak, bazı okuyucularımı rahatsız etmesi olabilecek bir biçimde yazdım. Eğer hastalık duyanlar varsa özür dilerim, fakat bu kitabı yalnızca bilgi öğretmek için değil, bunun yanı sıra zihnin daha derin düzeylerini etkilemek maksadıyla yazdım; bu, konunun mantıksız gibi görünebilecek bir biçimde sunulduğu manasına gelmektedir. Bu kitabı okuduktan sonra bölümlerinden meditasyon pratiğinde faydalananların, majikal sanatın amacında olan bilinçteki bu değişiklikleri üretme çalışmasına yol gösterecek şeyler bulacağına inanıyorum.”

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu