1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Seks Tanrıları Pdf indir

Seks Tanrıları Pdf indir
0

Seks Tanrıları pdf indir, türünde kaleme alınan Seks Tanrıları kitap ile ilgili özet bilgiler. Seks Tanrıları kitabı yazar Elvin Azar tarafından kaleme alınmıştır. Seks Tanrıları kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2006 ile basılmıştır. ebatında olan Seks Tanrıları kitabın Berfin Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Seks Tanrıları pdf oku, Seks Tanrıları PDF yandex, Seks Tanrıları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Seks Tanrıları PDF Oku

İlkçağlarda Anadolu’da, Arabistan’da, Yakın Doğu’da, Hindistan’da, Kıbrıs’da insanoğlu tanrılara içkili-danslı şölenlerde seks yaparak tapardı. Sonra değişik bir din geldi: Bu dinin tek tanrısı sevişmeyi yasaklıyor, içkiyi kötülüyor, ona inanmayanları öldürüyordu. Ona göre insanlar günahkardı… temizlenmeliydi. Temizledi de!

Garipti; bu yeni tanrının seçilmiş adamları insana hiç benzemiyorlardı. Doğalı yasaklıyorlardı; kendileri doğal değildi zaten; ve bu doğal olmayan hallerine “kutsallık” diyorlardı. Peki kimdi bu kutsallar? Ya da neydiler!

Bu kitapta Elvin Azar bu garip peygamberlerin insanlık dışı durumlarını; eski seks tanrılarını; seks tapımı diyarlarındaki bolluk ile, yasakçılık sonrası insanoğlunun düştüğü durumu tarihsel gerçeklik bazında anlatıyor. Mısır firavunu Akhenaton’dan, İlyas’a; İsa’dan, Musa’ya; Süleyman’dan, Hezekiel’e; Demeter’e, Astarte’ye, Kibele’ye, Dionysos’a, Şiva’ya ve daha bir dolu tanrı ve peygamber bazında tek tanrıcı kutsalların gerçek kimliklerini, içki ve seks yasağının gerisindeki gizli gerçeği açıklıyor

Sayfa Sayısı: 524

Baskı Yılı: 2007

Dili: Türkçe
Yayınevi: Berfin Yayınları