1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Kaligrafi ve Tipografi El Kitabı Pdf indir

Kaligrafi ve Tipografi El Kitabı Pdf indir
0

Kaligrafi ve Tipografi El Kitabı pdf indir, Resim-Plastik Sanatlar türünde kaleme alınan Kaligrafi ve Tipografi El Kitabı kitap ile ilgili özet bilgiler. Kaligrafi ve Tipografi El Kitabı kitabı yazar Cari Ferraro John Stevens tarafından kaleme alınmıştır. Kaligrafi ve Tipografi El Kitabı kitabı 128 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 16,5 x 24 ebatında olan Kaligrafi ve Tipografi El Kitabı kitabın 1. Basım Hayalperest Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kaligrafi ve Tipografi El Kitabı pdf oku, Kaligrafi ve Tipografi El Kitabı PDF yandex, Kaligrafi ve Tipografi El Kitabı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kaligrafi ve Tipografi El Kitabı PDF Oku

Çeşitli Şık, Zarif ve Modern El Yazımı Alfabelerde Ustalaşmak İçin 50’den Fazla İpucu ve Teknikle

Kaligrafinin temellerini anlamayı kolaylaştıran Kaligrafi ve Tipografi Elkitabı, doğru malzeme ve araç seçiminden başlayarak işe yeni başlayan sanatçıları keyifli bir öğrenme yolculuğuna çıkarıyor. Birbirinden farklı teknikleri, alıştırmaları ve çok çeşitli harf tasarım stilleri içeren bu kitap, yazı becerilerinin gelişmesinde yardımcı bir kaynak görevi görüyor.

Benzersiz ve kişiselleştirilmiş el yazımı alfabeler yaratmada bir dizi modern metot içerirken geleneksel kaligrafinin temellerini de öğretiyor. İnteraktif çalışmalarla ve alıştırma sayfalarıyla güçlendirilmiş bu kaynak sayesinde yazı yazma sanatı hiç bu kadar kolay uygulanabilir ve yaratıcı olmamıştı!