Din Kitapları

Eyvallah-Birlik Dükkanı Pdf indir

Eyvallah-Birlik Dükkanı pdf indir, Tasavvuf türünde kaleme alınan Eyvallah-Birlik Dükkanı kitap ile ilgili özet bilgiler. Eyvallah-Birlik Dükkanı kitabı yazar Hikmet Anıl Öztekin tarafından kaleme alınmıştır. Eyvallah-Birlik Dükkanı kitabı 184 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Eyvallah-Birlik Dükkanı kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Eyvallah-Birlik Dükkanı pdf oku, Eyvallah-Birlik Dükkanı PDF yandex, Eyvallah-Birlik Dükkanı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Eyvallah-Birlik Dükkanı PDF Oku

Herkese Merhabalar, ben Seyyah.

Bazı zaman bulacağını düşündüğü için değil başka bir seçeneği olmadığı için arar insan. Herkesin bir gün çıkmak istediği ama cesaret edemediği bir yolculuğun başından yazıyorum bunları.

Hepinizin içine atıp anlatmaktan sakındığı şeyleri yazdığım bir yolculuğa davet ediyorum sizi. Ve gidiyorum iyi bireylerin yaşadığına inandığım yerlere. Gitmekle geçecek mi bilmiyorum ama adeta geçecekmiş gibi gidiyorum işte.

Satırlarımın içinde bıraktığım boşluklarda göreceksiniz kendinizi. Ve okudukça kendiniz sanacaksınız beni. Sanki ben değil de, siz gidiyormuşsunuz gibi hissedeceksiniz. Kim bilir, belki de gelmesini beklediğiniz aşk, bu satırlarda bekliyordur sizi.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu