1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Varlığın Yeniden İnşası Pdf indir

Varlığın Yeniden İnşası Pdf indir
0

Varlığın Yeniden İnşası pdf indir, Sanat Prestij türünde kaleme alınan Varlığın Yeniden İnşası kitap ile ilgili özet bilgiler. Varlığın Yeniden İnşası kitabı yazar Luisa Barrios Agustin Arteaga Pablo J. Rico tarafından kaleme alınmıştır. Varlığın Yeniden İnşası kitabı 23 x 23 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Varlığın Yeniden İnşası kitabın Türkçe – İngilizce – İspanyolca Folkart Gallery tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Varlığın Yeniden İnşası pdf oku, Varlığın Yeniden İnşası PDF yandex, Varlığın Yeniden İnşası PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Varlığın Yeniden İnşası PDF Oku

   « Öznel, dağınık, kısmi, sezgisel olsa da duygular, anlamlar eylemini paylaşmak, bir sevgi bunun yanı sıra da bir şevkat eylemi… izostatik denge halindeki arzu ve melenkoli… imgelemin ‘Anka Kuşu’ bir kez daha küllerinden doğuyor. Ah !.. Sanat mucizesi… Şimdiye kadar götünmez olanı görünür kılan… Daha Ne olsun ?.. »

 

-Pablo J. Rico-

 

Heykelin Picasso’su kabul gören Jorge Marin’in heykellerinde,  ne yaptığımızın, nerede yaptığımızın ve neden yaptığımızın deneyimini göstererek, dolaysız yorumunuzu ve kültürel arka planınızı perspektife yerleştirerek toplumsal, tarihi ve kişisel varlığımız/varoluşumuz sonunda bütün yelpazesiyle görülüyor.

         

Bu kitapta, modern çağın heykeli size ışık tutuyor… Bodudelaire’in, Rimbaud’un, Apollinaire’nin yakıcı ateşiyle…