1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Kolay Piyano 2 Pdf indir

Kolay Piyano 2 Pdf indir
0

Kolay Piyano 2 pdf indir, Müzik türünde kaleme alınan Kolay Piyano 2 kitap ile ilgili özet bilgiler. Kolay Piyano 2 kitabı yazar Sevinç Ereren tarafından kaleme alınmıştır. Kolay Piyano 2 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2010 ile basılmıştır. ebatında olan Kolay Piyano 2 kitabın Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kolay Piyano 2 pdf oku, Kolay Piyano 2 PDF yandex, Kolay Piyano 2 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kolay Piyano 2 PDF Oku

Çalgı eğitimi çocuğunuzu yaşamı boyunca olumlu etkileyecek başta akademik ve sosyal alanlarda olmak üzere bir çok disiplinde başarılı olmasını sağlayacak bir zamantir. Zihinsel kapasitede artış, ritim duygusu ve reflekslerde gelişme, sabır, yoğunlaşabilmede kolaylık, disiplinli çalışma alışkanlığı, birlikte iş yapabilme kabiliyeti gibi konularda, ilerleyen senelerda yaşamını kolaylaştıracak değerler kazandırır.
Kolay Piyano dizisinin ikincisi olan elinizdeki metotta çift diyezli majör ve minör tonlara ve bu tonların tam kadanslarına kadar çalışılmıştır. Daha üst düzeyde armoni bilgisi, tonlar ve senfonik müziğin seçkin emsallari dizinin üçüncü kitabına bırakılmıştır. Öğrenmenin ilk adımı taklittir. Önce pratik, sonra teori gelir. Bu düşünceler ışığında öğrenciye önce şart olan temel bilgiler ve sevebileceği, pratiğini kuvvetlendirebileceği şarkılar önerildi. Sonra da ton bilgisi verildi. Ton ve kadans çalışırken daha basit parçalar tercih ederek öğrencinin hedeflenen bilgileri daha kolay izleyebilmesi yeğlendi. Fark ettiğiniz gibi, bu kitapta artık notaları boyama yok. Buna karşılık Beyer, Hanon, Czerny ve Muammer Sun’un Solfej kitabı gibi teknik etüd kitaplarını programınıza ekleyerek öğrencinin kapasitesine göre paralel bir uygulama gerçekleştirmek yerinde olacaktır.

Sayfa Sayısı: 175

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Alfa Yayıncılık