Pdf Kitap Arşivi

Zihni Sinir Proceler Pdf indir

Zihni Sinir Proceler pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Zihni Sinir Proceler kitap ile ilgili özet bilgiler. Zihni Sinir Proceler kitabı yazar İrfan Sayar tarafından kaleme alınmıştır. Zihni Sinir Proceler kitabı 19,5 x 27,5 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Zihni Sinir Proceler kitabın Türkçe MD Basım tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Zihni Sinir Proceler pdf oku, Zihni Sinir Proceler PDF yandex, Zihni Sinir Proceler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Zihni Sinir Proceler PDF Oku

ZİHNİ SİNİR PROCELER

Çöp karıştırıcılarının hizmetine iftiharla sunulur

Usta karikatürist ve tasarımcı İran Sayar, Porof. Zihni Sinir Proceler Külliyatı ile yaratıcı zekayı güçlendirip, yaşam içindeki becerilerinizi ve başarılarınızı çoğaltmanızı sağlamaktadır.

Tekerlek öncesi zamanlardaydi. İnsanlara PERGELLİ ARABA procesi yapmıştım. Çok şaşırdılar. Güldüler ama onu işe yaramaz buldular. Çöpe attılar. Yıllar sonra bir çöp karıştırıcısı benim bu procemi buldu. Ona bakarak hayal kurdu. Pergelin ucundaki

çemberi hissetti ve tekerleği keşfetti. Tekerlek bireylerin çok işine yaradı ve binip arabalarına çekip gittiler. Bu kitap da bir çöp. Çöp karıştırıcılarının hizmetine sunuldu.

PROCELER KÜLLİYATINDA

iletişim proceleri, Çevre poblemleri proceleri, Giyim kuşam proceleri, Silah proceleri, Spor sağlık yemek içmek proceleri, trafik poblemleri, Yazlık kışlık proceler bulunmaktadır.

Pororf. Zihni Sinir.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu