1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Zihinden Matematik 1 Pdf indir

Zihinden Matematik 1 Pdf indir
0

Zihinden Matematik 1 pdf indir, Ders Kitapları/Testler türünde kaleme alınan Zihinden Matematik 1 kitap ile ilgili özet bilgiler. Zihinden Matematik 1 kitabı yazar Judy Tertini tarafından kaleme alınmıştır. Zihinden Matematik 1 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Zihinden Matematik 1 kitabın 1001 Çiçek tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Zihinden Matematik 1 pdf oku, Zihinden Matematik 1 PDF yandex, Zihinden Matematik 1 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Zihinden Matematik 1 PDF Oku

Zihinden Matematik kitabı, hususunda uzman öğretmenlerin danışmanlığında, Millî Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde hazırlanmıştır. Zihinden Matematik, çocukların bağımsız öğrenme becerilerini artırarak hem okuldaki başarılarına hem de zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmak maksadıyla dizayn edilmiştır.

Zihinden Matematik, çocuklara matematiği sevdirecek öğrenme teknikleri kullanılarak hazırlanan konu anlatımları ve çok sayıda alıştırma içerir. Kitapların içeriği, çocukların matematiksel becerilerinin ve kavrayışlarının gelişmesini sağlayacak metotlarla ve matematiğe ilgilerini artıracak bir yaklaşımla hazırlanmıştır.

Çocukların uzun ve soyut anlatımlarla matematikten soğumaması için günlük yaşamdan örnekler ve somut alıştırmalarla matematiği keyifli bir oyun hâline getiren Zihinden Matematik sayesinde, çocuklar matematiği çok sevecekler ve eğlenerek öğrenecekler.

Sayfa Sayısı: 72

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: 1001 Çiçek