Pdf Kitap Arşivi

Zihinden Maddeye-Beynimizin Maddesel Realiteyi Yaratmasının Şaşırtıcı Bilimi Pdf indir

Zihinden Maddeye-Beynimizin Maddesel Realiteyi Yaratmasının Şaşırtıcı Bilimi pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Zihinden Maddeye-Beynimizin Maddesel Realiteyi Yaratmasının Şaşırtıcı Bilimi kitap ile ilgili özet bilgiler. Zihinden Maddeye-Beynimizin Maddesel Realiteyi Yaratmasının Şaşırtıcı Bilimi kitabı yazar Dawson Church tarafından kaleme alınmıştır. Zihinden Maddeye-Beynimizin Maddesel Realiteyi Yaratmasının Şaşırtıcı Bilimi kitabı 336 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Zihinden Maddeye-Beynimizin Maddesel Realiteyi Yaratmasının Şaşırtıcı Bilimi kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Zihinden Maddeye-Beynimizin Maddesel Realiteyi Yaratmasının Şaşırtıcı Bilimi pdf oku, Zihinden Maddeye-Beynimizin Maddesel Realiteyi Yaratmasının Şaşırtıcı Bilimi PDF yandex, Zihinden Maddeye-Beynimizin Maddesel Realiteyi Yaratmasının Şaşırtıcı Bilimi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Zihinden Maddeye-Beynimizin Maddesel Realiteyi Yaratmasının Şaşırtıcı Bilimi PDF Oku

Bilim, metafizikten daha enteresan…

“Düşüncelerin madde olduğu”  tezi, popüler kültürde bir fenomene dönüştü artık…

Hatta bazı spiritüel öğreticiler, sonsuz güçleri zihne atfediyorlar.

Peki, bu iddialar bilimsel olarak doğru mu?

İnsan zihninin düşünceleri gerçeğe dönüştürme gücü ile ilgili bilimsel ispatlar ne diyor?

Epigenetik, sinirbilimi, elektromanyetizma, psikoloji, simatik (dalga kavramları üzerinde yapılan çalışmalar), halk sağlığı ve kuantum fizik, düşüncelerin derinlemesine gerçekten yaratıcı olabileceğini gösteriyor.

Ödüllü yazar Dawson Church ZİHİNDEN MADDEYE adlı bu kitabında, bilimsel gerçekleri inceliyor ve zihnin bir maddesel şekli nasıl yarattığını gösteren çalışmaları sıra sıra bütün ayrıntı kısmıyla gözden geçiriyor. Böylelikle bulmacanın her parçası yerine oturuyor ve bilimin metafizikten daha enteresan olduğu gerçeği ortaya çıkmakta.

Tıp, spor, iş, şifa, sanat ve bilimsel dünya çapında, düşünceyi maddeye dönüştürme deneyimi yaşamış olan bireylerin tanıklıklarını da içeren kitap, baştan sona ya ilham veriyor veya yürek yakıyor.

ZİHİNDEN MADDEYE kitabı, yaratmak için bireysel sorumluluklarını üstlenen insan türünün, bütün dünyayı değiştirecek potansiyele sahip olduğunun önemini vurguluyor.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu