1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Zeus’un Oğlu Herkül Pdf indir

Zeus’un Oğlu Herkül Pdf indir
0

Zeus’un Oğlu Herkül pdf indir, türünde kaleme alınan Zeus’un Oğlu Herkül kitap ile ilgili özet bilgiler. Zeus’un Oğlu Herkül kitabı yazar Robert Krugmann tarafından kaleme alınmıştır. Zeus’un Oğlu Herkül kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2003 ile basılmıştır. ebatında olan Zeus’un Oğlu Herkül kitabın Yurt Kitap Yayın tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Zeus’un Oğlu Herkül pdf oku, Zeus’un Oğlu Herkül PDF yandex, Zeus’un Oğlu Herkül PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Zeus’un Oğlu Herkül PDF Oku

Ansızın enteresan bir şey oldu. Megara’nın yüzü ağır ağır değişmeye başladı. Kestane renkli güzel saçları gürleşti, kiraz dudaklarının içinden parlayan bembeyaz dişleri uzadı, sivrileşti, zeki bakışlı gözlerinde zalim bir bakış belirdi. Sevgili karısı, Herkül’ün gözleri önünde korkunç bir aslana dönüşüyordu…

Bu kez aslanın yanında üç tane kurt belirmişti. Pembe dilleriyle dudaklarını yalıyor, soğuk gözleriyle etraflarına ölümcül bakışlar fırlatıyorlardı… Herkül korkunç bir çığlık atarak kılıcını çekti ve vahşi hayvanların üzerine saldırdı. Göz açıp kapayana kadar onları parça parça etmişti. Tuhaf, diye geçiriyordu aklından, neden bana saldırmaya çalışmadılar?..

Sayfa Sayısı: 76

Baskı Yılı: 2003

Dili: Türkçe
Yayınevi: Yurt Kitap Yayın