1. Anasayfa
  2. Felsefe Kitapları

Zerdüşt – Bende Olan Ne Varsa Sizin Elinizde de Gizli Pdf indir

Zerdüşt – Bende Olan Ne Varsa Sizin Elinizde de Gizli Pdf indir
0

Zerdüşt – Bende Olan Ne Varsa Sizin Elinizde de Gizli pdf indir, Felsefe Bilimi türünde kaleme alınan Zerdüşt – Bende Olan Ne Varsa Sizin Elinizde de Gizli kitap ile ilgili özet bilgiler. Zerdüşt – Bende Olan Ne Varsa Sizin Elinizde de Gizli kitabı yazar Yeşim Demir tarafından kaleme alınmıştır. Zerdüşt – Bende Olan Ne Varsa Sizin Elinizde de Gizli kitabı 86 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 11 x 18 ebatında olan Zerdüşt – Bende Olan Ne Varsa Sizin Elinizde de Gizli kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Zerdüşt – Bende Olan Ne Varsa Sizin Elinizde de Gizli pdf oku, Zerdüşt – Bende Olan Ne Varsa Sizin Elinizde de Gizli PDF yandex, Zerdüşt – Bende Olan Ne Varsa Sizin Elinizde de Gizli PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Zerdüşt – Bende Olan Ne Varsa Sizin Elinizde de Gizli PDF Oku

“Ben Zerdüşt, doğruluğun yandaşı, sevgi ve erdemin sözcüsü, kötülerin ve yalancıların düşmanı, iyilerin yaveri…”

Hakikat yolunun yalnız arayıcısı Zerdüşt, aklını varlığıyla bütünleştirmiş, özgürlüğün ruhuna nüfuz etmesine izin vermiş bir bilgedir. Mozart’tan Nietzsche’ye, Stanley Kubrick’ten Jung’a kadar birden fazla sanatçıya ve filozofa ilham olmuştur.

Dünyanın en eski tek tanrılı vahiy dini Zerdüştlüğün peygamberi olan Zerdüşt, Tanrı’ya yapılacak ibadetin; dürüst düşünce, dürüst söz ve dürüst dualar sergilemekten geçtiğini anlatır.

Zerdüşt’ün tanrısı Ahura Mazda, varlığı bağışlayandır ve bunun yanı sıra aklınkendisidir. 

Öğretisini Gatha’lar olarak anılan on yedi ilahiyle insanlığa ileten Zerdüşt, binlerce yıl öncesinden seslenerek bizleri ümit, aşk ve muhabbetle dolu dünyasına davet ediyor.