Pdf Kitap Arşivi

Zehirsiz Ev Pdf indir

Zehirsiz Ev pdf indir, Ekoloji/Çevre Bilim türünde kaleme alınan Zehirsiz Ev kitap ile ilgili özet bilgiler. Zehirsiz Ev kitabı yazar Mercan Yurdakuler tarafından kaleme alınmıştır. Zehirsiz Ev kitabı 13 x 19 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Zehirsiz Ev kitabın Modus Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Zehirsiz Ev pdf oku, Zehirsiz Ev PDF yandex, Zehirsiz Ev PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Zehirsiz Ev PDF Oku

Mercan Yurdakuler temizlik hususunda annelikle başlayan farkındalık süreciyle gelişen yolunda edindiği birikimi bu kitapta bir araya getiriyor. Malzemeler, tarifler, pratik uygulamalar ve bu yolda başvurabileceğiniz adresler bir arada. Zehirsiz Ev seneler içinde biriken bilgilerin, büyükannelerimizden kalma saf tariflerin şimdilerdeki karşılığı. Yazar öğrendiklerini bu alanda kulak verilebilecek herkesin adresini göstererek, dahası “Beraber büyüyebiliriz,” diyerek anlatıyor. Mercan Yurdakuler asırlık bir çınarın kırılmış dalını aynı ağacın hemen dibine, büyüdüğü o verimli toprağa tekrar dikiyor. Onun orada tekrar filizleneceğine, ait olduğu ağacın köküyle buluşacağına olan inancı tam. Diktikten sonra ilk cansuyunu verdiği o dalı koruyup kollamaya var mısınız?

“Elinizdeki kitap, içinden emin olduğumuz, doğanın sağlığına ve kendi sağlığımıza zararlı olmadığını bildiğimiz, yüzlerce senedir insanoğlu tarafından kullanılagelen reçeteleri içeriyor. Bununla kalmıyor, hazır ürünlerin içerik listelerindeki zararlı maddeler ile ilgili bilgi veriyor. Hem bilgi hazinemizi genişletiyor hem de umut dolu çözümler sunuyor. Bu yolla gündelik yaşamımıza çok ufak gibi görünen ama çok manalı bir dokunuş yapmamız için rehberlik ediyor.”

Güneşin Aydemir

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu