1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

Zamanı Durdurmanın Yolları Pdf indir

Zamanı Durdurmanın Yolları Pdf indir
0

Zamanı Durdurmanın Yolları pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Zamanı Durdurmanın Yolları kitap ile ilgili özet bilgiler. Zamanı Durdurmanın Yolları kitabı yazar Matt Haig tarafından kaleme alınmıştır. Zamanı Durdurmanın Yolları kitabı 21 x 30 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Zamanı Durdurmanın Yolları kitabın Türkçe Domingo Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Zamanı Durdurmanın Yolları pdf oku, Zamanı Durdurmanın Yolları PDF yandex, Zamanı Durdurmanın Yolları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Zamanı Durdurmanın Yolları PDF Oku

Tom Hazard’ın tehlikeli bir sırrı var. 41 yaşında sıradan bir tarih öğretmeni gibi görünse de nadir rastlanan bir hastalık yüzünden aslında yüzsenelerdır hayatta. Shakespeare’le aynı sahnede yer almış, Kaptan Cook’la açık denizleri fethetmiş, Fitzgerald’larla içki içmiş. Ama şimdi, tek istediği normal bir hayat sürmek. Kimliğini değiştirmeye sürdüği sürece geçmişini geride bırakabilir ve hayatta kalabilir.

Yapmaması gereken tek bir şey var, âşık olmak.

İngiltere’nin en mühim yazarlarından Matt Haig’in büyük övgü toplayan, 37 dile çevrilen ve yakında zamanda Benedict Cumberbatch tarafından sinemaya aktarılacak kitabı Zamanı Durdurmanın Yolları, insanın kendini kaybedip tekrar bulmasına dair güzel bir roman.

 

 “Matt Haig insan doğasının aydınlık ve karanlık tarafına aynı ölçüde hâkim. Ve bu yetisini harika öyküler yaratmak için kullanıyor.”

-Neil Gaiman-

 

“Matt Haig yüreğimizi dokuyor. Bu kitabın gücüne engel olmak zor.”

-Guardian-

 

“Olağanüstü bir kitap.”

-Stephen Fry-

 

“Bu yılın ve nice senelerın en iyi kitabı. Baş döndüren bir okuma. Zaman durdu…”

-Danny Wallace-

 

“Tarihe ve insan doğasına saplantı derecesinde tutkun bir yazardan yaratıcı ve iddialı bir roman.”

-Sunday Express-