1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Zaman Dışı Yaşam Pdf indir

Zaman Dışı Yaşam Pdf indir
0

Zaman Dışı Yaşam pdf indir, Senaryo türünde kaleme alınan Zaman Dışı Yaşam kitap ile ilgili özet bilgiler. Zaman Dışı Yaşam kitabı yazar Tezer Özlü tarafından kaleme alınmıştır. Zaman Dışı Yaşam kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 1999 ile basılmıştır. ebatında olan Zaman Dışı Yaşam kitabın Yapı Kredi Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Zaman Dışı Yaşam pdf oku, Zaman Dışı Yaşam PDF yandex, Zaman Dışı Yaşam PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Zaman Dışı Yaşam PDF Oku

Benim en büyük mutluluğum herşeyden kaçmak. Herşeyden. Tüm çocuklardan. Tüm acılardan. Tüm sevgilerden. Tüm orgazmlardan. Tüm gecelerden. Tüm günlerden. Her hilal aydan, her ülkeden. Ben her gece ölüyorum. Her sabah yeniden canlanıyorum. Her yirmidört saatlik zaman dilimi hem ölüm hem yaşam bunun yanı sıra…”

“Zaman Dışı Yaşam” çağdaş Türk edebiyatının çok genç yaşta yitirdiği özgün yazarlarından Tezer Özlü’nün, kendi yapıtlarından yola çıkarak, 1983 senesinde kaleme aldığı bir senaryodur. Tezer Özlü tüm yapıtlarında sergilediği yaşamın ve zamanın en ufak kesitinde dahi yaşamın anlamını arayış edimini, bu kez zaman dışı yaşamda da sergiliyor.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 47

Baskı Yılı: 2016

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 34

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları