Pdf Kitap Arşivi

Yuvaya Yolculuk Pdf indir

Yuvaya Yolculuk pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Yuvaya Yolculuk kitap ile ilgili özet bilgiler. Yuvaya Yolculuk kitabı yazar Lee Carroll tarafından kaleme alınmıştır. Yuvaya Yolculuk kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2014 ile basılmıştır. ebatında olan Yuvaya Yolculuk kitabın Akaşa Yayın tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Yuvaya Yolculuk pdf oku, Yuvaya Yolculuk PDF yandex, Yuvaya Yolculuk PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Yuvaya Yolculuk PDF Oku

Bu büyüleyici mesel, görünüşte sıradan bir adamın, Michael Thomas’ın öyküsünü an-latır. O, Amerikan normallik -ve hoşnutsuzluk- ikonunu temsil etmektedir. Ölümden döndüğü bir olaydan sonra, Michael bilge bir melek tarafından ziyaret edilir ve bu melek ona hayattan gerçekten ne beklediğini sorar. Michael, tek isteğinin Yuva’ya dönmek olduğunu söyler.

Yuva’ya dönebilmesi için, Michael’in önce, meleklerle, bilge öğretmenlerle ve hatta karanlık varlıklarla dolu enteresan bir yerde, bir dizi serüven ve sınavdan geçmesi gerekmektedir. Bu onun hayal edemeyeceği kadar duygusal, mizah dolu ve huşu verici bir yolculuk olacaktır. Yuvaya Yolculuk’un öyküsü Kryon tarafından ilham edilmiş ve Lee Carroll tarafından yazılmıştır.

“Bu muhteşem mesel, temel spiritüel gerçeklerle ve bu gezegendeki yolculuğumuzun doğasıyla alakalı içgörülerle dolu. Eğer Tanrı’ya hiç, “Bilmemi istediğin nedir?” diye sorduysanız, bu sorunun yanıtını Yuvaya Yolculuk’ta bulabilirsiniz.”
-The Messenger-

“Yuvaya Yolculuk, benim en sevdiğim yazarlardan birinin son çalışması ve tüm eserleri içinde en iyi olanıdır. Lee Carroll bize büyük bir nehir gibi akan, çok iyi yazılmış bir kitap sunmakta. Ve bu nehir bizi gerçek, umut, kader, farkındalık ve yuva gibi yerlere götürmektedir!”
-Richard Fuller, Metaphysical Reviews-

Michael Thomas’ın Yuvaya Yaptığı Bu Yolculuğa Katılın… Bu, Asla Unutamayacağınız, Harika Bir Yolculuk Olacak!

Sayfa Sayısı: 296

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Akaşa Yayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu