Ders Kitapları

Yüreğiyle Konuşanlar Pdf indir

Yüreğiyle Konuşanlar pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Yüreğiyle Konuşanlar kitap ile ilgili özet bilgiler. Yüreğiyle Konuşanlar kitabı yazar Bülent Gardiyanoğlu tarafından kaleme alınmıştır. Yüreğiyle Konuşanlar kitabı 184 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Yüreğiyle Konuşanlar kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Yüreğiyle Konuşanlar pdf oku, Yüreğiyle Konuşanlar PDF yandex, Yüreğiyle Konuşanlar PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Yüreğiyle Konuşanlar PDF Oku

Yüreğin dili içtenyettir.

Herkesin yüreği yetmeyebilir.

Kâinatın sırlı kapılarını açabilecek tek anahtar mevcuttur:

Samimiyet…

Binlerce senedir herkesten gizlenen o büyük sır, gözler önünde apaçık bekliyordur aslında. Samimiyet, arayıp da bulunamayan büyük sırrın tam da kendisidir.

Kâinatın düzenini aldatamaz insan. Bu kusursuz düzenle pazarlık edemez, oyun oynayamaz. Kâinatın konuştuğu tek dil içtenyettir ki buna da fakat yüreği olanların gücü yeter.

YÜREĞİYLE KONUŞANLAR, bir farkındalığa uyanışın rehberidir. Kâinatla aynı dili konuşan yüreklere, unuttuğu içtenyet dilini hatırlatmak içindir.

Şikâyet halindeyken başarı peşinde koşmak, komşusu aç uyurken bereket bulmaya çalışmak, dil kötü konuşurken gerçek bir aşk yaşamayı umut etmek, sosyal platformda sahte profillerle başkalarını zalimce yargılarken, dürüst ve adil bir dünya çapında yaşamayı dilemek içtenyetsizlik değildir de nedir?

Yüreğiyle konuşanlar şikâyet etmeden kazanır, komşusu doyduğunda uyur, aşka düşmek için gönlünü terbiye eder, iradesini yargıçlıktan arındırır. Çünkü bilir ki içtenyet dünyayı iyileştirmeye de yeter.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu