Pdf Kitap Arşivi

Yoğun Bir Yıl Pdf indir

Yoğun Bir Yıl pdf indir, Okul Öncesi 6 Ay-5 Yaş türünde kaleme alınan Yoğun Bir Yıl kitap ile ilgili özet bilgiler. Yoğun Bir Yıl kitabı yazar Leo Lionni tarafından kaleme alınmıştır. Yoğun Bir Yıl kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Yoğun Bir Yıl kitabın Türkçe Elma Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Yoğun Bir Yıl pdf oku, Yoğun Bir Yıl PDF yandex, Yoğun Bir Yıl PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Yoğun Bir Yıl PDF Oku

Lionni’den mevsimlere, mevsimler boyu ilerleyen dostluklara, üretkenliğe, inceliklere uzanan, kalbimize kök salacak bir eser daha. Yaz kış demeden bize çiçek açtıran dostlarımız için…

İkiz fareler, karlı bir günde yürüyüş yaparken ağaç Woody’yle tanışırlar. Onu öyle çok severler ki zamanla arkadaş olurlar. Günden güne nasıl değiştiğini, çiçekler açışını, yaprak verip döküşünü, mis kokulu meyvelerini görür; renklerine, duygularına, büyüme isteğine, umutlarına tanık olurlar. Woody’nin tüm yıl süren bu yoğunluğunun ardından şimdi yeni yıl kapıdadır. İkiz fareler, ağaç dostları için zarif bir sürpriz hazırlarlar.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu