1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Yıllık Yazıları – Son Zil Çaldı Pdf indir

Yıllık Yazıları – Son Zil Çaldı Pdf indir
0

Yıllık Yazıları – Son Zil Çaldı pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Yıllık Yazıları – Son Zil Çaldı kitap ile ilgili özet bilgiler. Yıllık Yazıları – Son Zil Çaldı kitabı yazar Kemal Gönen tarafından kaleme alınmıştır. Yıllık Yazıları – Son Zil Çaldı kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2009 ile basılmıştır. ebatında olan Yıllık Yazıları – Son Zil Çaldı kitabın E Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Yıllık Yazıları – Son Zil Çaldı pdf oku, Yıllık Yazıları – Son Zil Çaldı PDF yandex, Yıllık Yazıları – Son Zil Çaldı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Yıllık Yazıları – Son Zil Çaldı PDF Oku

Dikkat Yazılı Var ve devamında çıkan kitaplar bize eğitim sistemimiz ile ilgili bi hayli keyifli ve ‘garip’ bir çok sonuç çıkarmamıza yardımcı olmuştu. Bu kitapların yazarlarından Kemal Gönen yine enteresan bir çalışmaya imza atıyor.
Çeşitli okul yıllıklarından derlenmiş ve okulun ‘Son Zil’ine gönderme yapan yazılardan oluşturduğu kitabıyla bizi bu sefer bir iki sınıf daha atlatıyor. İlk ve ortaokuldaki sınav kağıtlarına güldüklerimiz kadar çarpıcı, gülünç ve farklı metinler çıkıyor karşımıza. Okul sansüründen kaçmayı başaran zekaya şaşırıp kalacak ve üslup çeşitliliğine hayran olacaksınız. Üzerinde düşünmeye değer bir kuşağın farklı zamanlarda bi hayli gülünç, keyifli, farklı zamanlarda dehşete düşürecek kadar korkunç, farklı zamanlardasa duygusal ve çaresiz hallerine bakakalacaksınız.
Bir dönemin aynası olarak nitelendirilebilecek Yıllık Yazıları’nın sizi hem kendi anılarınızda bir gezintiye çıkaracağını hem de giderek yaratıcılıkta sınır tanımayan bir nesle klavuzluk edeceğini düşünüyoruz.

Sayfa Sayısı: 168

Baskı Yılı: 2009

Dili: Türkçe
Yayınevi: E Yayınları