1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Yıka Beynini Pdf indir

Yıka Beynini Pdf indir
0

Yıka Beynini pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Yıka Beynini kitap ile ilgili özet bilgiler. Yıka Beynini kitabı yazar M. Barış Muslu tarafından kaleme alınmıştır. Yıka Beynini kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Yıka Beynini kitabın Doğan Novus tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Yıka Beynini pdf oku, Yıka Beynini PDF yandex, Yıka Beynini PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Yıka Beynini PDF Oku

Bilinçaltına format at! Sorun sende değil! Onda!

Kimden mi söz ediyorum? Başımızın üzerinde yeri olan beynimizden tabii ki… Tamam, kabul! Daha yüzde 10’unu bile kullanamazken bizi uzaya gönderdi! Sayesinde “Işınla beni Skati” cümlesini kurmamıza az kaldı! Ama arada bir işleri çok abartıyor. İşgüzarlık etmeye kalkıyor.

Kötü hiçbir şey olmasa da yaşamımız çocukluğumuzdaki kadar keyif vermiyor… Genciz, güzeliz, yakışıklıyız, işimiz gücümüz var çok şükür ama sokaktaki çiçekçinin özgüvenine sahip değiliz… Toplantıda bir konuşma yaparken, hiç çalışmadan sözlüye kalkmış öğrencinin ruh haline girebilinmekte.

Neden sizce? Çünkü beynimizin yıkanmaya ihtiyacı var! Çünkü dünyaya geldiğumuz andan bu yana yaşadığımız her negatif durumu arşivleyen, korkuları, endişeları biriktirip her yeni koşulda önümüze diken bir koleksiyoncu o!

Gelelim iyi habere! Çözüm kolay bir şekilde! Hadi ona her şeyin yolunda olduğunu altını çizelim. Ve bu kitapla başarı, sağlık, özgüven, bolluk ve bereket için beynimizi formatlayalım…

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 296

Baskı Yılı: 2015

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 215

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Novus