1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Yetişkinlerin Buluğ Çağı Pdf indir

Yetişkinlerin Buluğ Çağı Pdf indir
0

Yetişkinlerin Buluğ Çağı pdf indir, Astroloji-Fal-Büyü türünde kaleme alınan Yetişkinlerin Buluğ Çağı kitap ile ilgili özet bilgiler. Yetişkinlerin Buluğ Çağı kitabı yazar Barış İlhan tarafından kaleme alınmıştır. Yetişkinlerin Buluğ Çağı kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Yetişkinlerin Buluğ Çağı kitabın Barış İlhan Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Yetişkinlerin Buluğ Çağı pdf oku, Yetişkinlerin Buluğ Çağı PDF yandex, Yetişkinlerin Buluğ Çağı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Yetişkinlerin Buluğ Çağı PDF Oku

Yaşamda her şey bir döngüye sahiptir, yani her şey başladığı noktaya er yahut geç döner. Bir çiçek tohumdan büyür, tomurcuklanır, açar ve zamanı dolduğunda solar. Tekrar tohum olur, yeni bir sürece başlar. Bütün gezegenler de dairesel hareketleri neticesinde başladıkları noktaya geri dönerler. Bu dairesel harekete gezegenin döngüsü denir. Bunu insan yaşamı sürecine uyarlayabiliriz. Yaşamda en verimli olduğumuz dönem orta yaş dönemidir. Yani günün ortası, öğlen vakti. Sabah doğarız, öğreniriz, büyürüz, hedeflerimiz için savaşırız, onları gerçekleştiririz, düşünürüz, öğrendiklerimizi öğretiriz, bir başkasına hizmet ederiz, yol gösteririz ve gece ölürüz. Ertesi sabah tekrar doğarız.

Bir yaşam sürecine incelediğimizde farklı döngü hızına sahip gezegenlerin bazı zamanlarda çakıştığını görebiliriz. Bu çakışma esnasında çeşitli krizler yaşamak ve yaşamımızda değişiklikler yapmak kaçınılmaz olur. Gezegenler döngüleri esnasında, temsil ettikleri enerjileriyle bizi farklı zamanlarda farklı açılardan uyarmakta, dikkatimizi bu noktalarda yoğunlaştırmaktadırlar. Bu döngülerin en yoğunlaştığı dönem yine orta yaş dönemidir.

Eğer bazı dönemlerin böyle bir özelliği olduğunu kabul ediyorsak, acaba bunlarla ne zaman yüz yüze kalacağımızı bilmek, bu süreci yaşarken daha bilinçli olmamızı ve en büyük faydayı elde etmemizi sağlar mı?

Elinizdeki kitap bu suallerin cevabını arıyor…

Sayfa Sayısı: 200

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Barış İlhan Yayınevi