1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

Yere Yakın Yıldızlara Uzak Pdf indir

Yere Yakın Yıldızlara Uzak Pdf indir
0

Yere Yakın Yıldızlara Uzak pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Yere Yakın Yıldızlara Uzak kitap ile ilgili özet bilgiler. Yere Yakın Yıldızlara Uzak kitabı yazar Emine Tavuz tarafından kaleme alınmıştır. Yere Yakın Yıldızlara Uzak kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Yere Yakın Yıldızlara Uzak kitabın Türkçe Epsilon Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Yere Yakın Yıldızlara Uzak pdf oku, Yere Yakın Yıldızlara Uzak PDF yandex, Yere Yakın Yıldızlara Uzak PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Yere Yakın Yıldızlara Uzak PDF Oku

“Her kalp atışının bir hikâyesi vardı.”

Bestegül her sabah yaptığı gibi, o sabah da okula gitmek için evden ayrıldığında, kaderinin on üç diğer insanla birleşeceğini halen bilmiyordu. O sabah metroya bindi ve son durağa kadar seyahat etti fakat son duraktan çıkamadı. Onunla birlikte diğer on üç kişide metro istasyonunda mahsur kaldı ve o an ortak hikâyelerinin ilk kalp atışı  kulakları sağır etmeye başladı.

Enkaz altında mücadele etmeleri gereken şeyler vardı.

Açlık, susuzluk, özlem, keder, hüzün, ölüm…

Kalpleri korkuyla çarparken ansızın aralarından biri öldü ve diğerleri de enteresan nedenlerle onu bir bir takip etti. Tüm bu ölümler kalplerinde ve beyinlerinde derin izler bırakırken, yapabildikleri tek şey enkaz altından kurtarılmayı beklemek oldu.

Şimdi birimiz buradan çıkacak, kurtulacak. Çekildiğimiz fotoğrafları alıp bir çerçeveye koyacak, çerçeveyi bir duvara asacak, geçip karşısına bizi izleyecek. Zaman o anda donacak. Şimdi birimiz sağ kalacak ama solu ölmüş olacak. Birimiz, birimizin duvarına asılmış bir çerçevenin içinde yaşlanacağız. Birimiz için şarkı bitecek, fakat her ikimiz de dans etmeyi bırakacağız.

Anlıyor musun?

Anlamıyorsun.

Çünkü beni duymayı bıraktın.

Zaten, ben de konuşmayı…

Poster Hediyeli

 

( )